2011-03-22 15:58: Gminne przedszkole w centrum Bartoszyc
W gminie Bartoszyce, tak jak i w mieście miejsca przedszkolne są na wagę złota. I o ile w mieście przedszkoli jest zdecydowanie więcej, to brak miejsc jest na porządku dziennym zarówno w mieście jak i w gminie.
W Gminie Bartoszyce działają jedynie dwa punkty przedszkolne, a mianowicie w Rodnowie i przy SP w Bezledach, przy czym w skład gminy wchodzą aż 102 miejscowości, więc nie dziwi fakt oburzenia wśród rodziców mieszkających w gminie na fatalne rozwiązania i lokalizację przedszkoli, istnieje realny problem z dowożeniem dzieci i odbieraniem, tym bardziej , że większość rodziców pracuje w Bartoszycach. Niestety na miejsce w przedszkolu miejskim szans raczej nie ma, stąd frustracje rodziców są co raz częstsze.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-03-23 19:25, dodał: Krzysiek
cyt."Druga pozytywna strona medalu adaptacji budynku przy ul. Bema, to fakt, że nie będzie to kolejny pustostan w centrum miasta, jako nasza miejska wizytówka" Chętnych na budynek było wielu, "pustostan" temu obiektowi nie groził. Dobra wola Starosty, który darował obiekt nie otrzymując nic w zamian, przy "średnim" entuzjazmie wojewody.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.