2011-03-22 15:54: Szkoła Odkrywców Talentów - Gimnazjum nr 2
W wiosennej oprawie, 21 marca i tak już co roku nadawane będą z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej tytuły szkoły odkrywców talentów. To akcja zorganizowana pod patronatem minister Katarzyny Hall, która w ten sposób zachęca szkoły do realizowania programów ukierunkowanych pod uczniów z szeroko rozumianym talentem, bowiem dotyczy to zdolności uczniów w charakterze artystycznym, naukowym czy sportowym.
Akcję wspiera wielu znanych i wybitnych w różnych dziedzinach osobowości, którzy swoim przykładem pokazują młodym ludziom, że należy poszukiwać w sobie pasji i stale je rozwijać, by osiągnąć cel i kształcić się w wybranym kierunku. To pierwsza edycja akcji, a mimo wszystko nie została pominięta przez bartoszyckie Gimnazjum nr 2, które może poszczycić się szkolnymi wyróżniającymi się pozytywnie osobowościami, stąd starania o tytuł szkoły odkrywców talentów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.