2011-03-22 15:53: Ziemia święta w Klubie Podróżnika
Podróżując, często oprócz wskazanych w przewodniku miejsc widzimy coś więcej, i właśnie tym zwykle chcą się podzielić uczestnicy spotkań szybko rozwijającego się w naszym mieście Klubie Podróżnika. Z każdym spotkaniem pojawia się więcej odbiorców przygotowywanych prelekcji, którzy w bliższej bądź dalszej przyszłości planują wymarzoną, albo spontaniczną podróż, korzystając przy tym z rad osób będących już w danym miejscu na ziemi.
Założeniem klubu były właśnie takie spotkania, niezobowiązujące, a jednocześnie stale mające krąg osób zainteresowanych podróżami i fotografiami, które urzekają i jeszcze mocniej przekonują o słuszności ciągłego odkrywania miejsc, w których jeszcze się nie było, albo które w ten sposób nie były do tej pory odbierane. Tym razem przybyłych na spotkanie klubu, w podróż do Ziemi Świętej zabrała Elżbieta Pilipiuk, dla której ta wyprawa była spełnieniem marzeń, stąd bardzo emocjonalne związanie z tym miejscem i tą przygodą życia.
Już same przygotowania do podróży były ogromnym przeżyciem, a bycie na miejscu od razu zauroczyło nietypowością, inną kulturą i obrazem świętości, który ciągle ma się przed oczami.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.