2011-03-16 13:56: Alfa Romeo 159 w bartoszyckiej policji
Polska jest jednym z krajów, w których policja przesiada się do radiowozów sygnowanych logiem marki z Mediolanu, a więc Alfy Romeo. Na terenie naszego kraju pojawiło się 120 bardzo dobrze technicznie wyposażonych Alf Romeo 159, w tym jedna z nich trafiła do naszej bartoszyckiej policji, która skuteczniej i bez podważania przez kierowcę popełniającego wykroczenie drogowe, decyzji policjanta nakłada mandaty i eliminuje brawurę z naszych i tak niebezpiecznych dróg.
Alfa Romeo 159 w posiadaniu bartoszyckiej policji jest do dwóch tygodni, i od momentu przekazania jest stale wykorzystywana w pracy policjantów. Nowy radiowóz pod atrakcyjną linią nadwozia skrywa benzynowy czterocylindrowy silnik turbo, który generuje moc 200 km osiąganą przy 5000 obr/min, tak więc piraci drogowi są już w zasięgu tego patrolu policji.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.