2011-03-16 13:52: „Czyste powietrze wokół nas” jako program edukacyjny
Profilaktyka prowadzona wśród dzieci najmłodszych przynosi największe efekty, stąd pomysł na program edukacyjny pod hasłem "Czyste powietrze wokół nas" prowadzony wśród mocno zaangażowanych w różne działania przedszkolaków. Tym razem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna do współpracy zaprosiła dzieci m.in. z Przedszkola Publicznego nr 6.
Program realizowany przez PSS-E to cykl zajęć edukacyjnych, których głównym celem było przedstawienie najmłodszym następstw wynikających m.in.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.