2011-03-02 15:07: Stypendia Prezesa Rady Ministrów
Na takie wyróżnienie, jakie z rąk wojewody otrzymało kilku uczniów szkół ponadgimnazjalnych z naszego miasta, pracuje się każdego dnia. Mowa o stypendiach przyznanych przez Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom, a więc w sumie z całego województwa 159, zaznaczmy, że w tym pięć wyróżnień trafiło do Bartoszyc.
Wielka gala z głównym punktem wręczenia dyplomów stypendystom odbyła się w ubiegłym tygodniu w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. To nagroda i pieniężna motywacja dla najlepszych uczniów, by stale podnosili swoje możliwości naukowe, by zgłębiali wiedzę i w przyszłości dobrze ją wykorzystywali.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.