2011-03-02 15:06: Eliminacje do Miss Polonia 2011
Już tylko kilka dni pozostało młodym dziewczętom, by zgłosić swój udział do VI eliminacji wyborów Miss Polonia, co roku organizowanych w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku. Finałowa gala pierwszego etapu planowana jest na 16 kwietnia, zaś termin zgłaszania upływa w połowie marca, a więc należy szybko się decydować, lub też pomóc pięknym paniom w podjęciu szybkiej decyzji.
Różnie mówi się o organizacji tego typu konkursów piękności, ale te dziewczęta, które podejmują się udziału w eliminacjach nigdy nie żałują, bowiem to nie tylko konkurs, to także możliwość odkrycia siebie na nowo i piękna jakie się w sobie posiada. W Bisztynku, gdzie odbywa się gala pierwszego etapu wyboru najpiękniejszych dziewcząt ziemi bartoszyckiej, trwają już ostatnie przygotowania do rozpoczęcia konkursu, a więc listy zgłoszeń czekają na wypełnienie przez kandydatki.
Zgodnie z regulaminem konkursu Miss Polonia zaproszeniem do udziału powinny się zainteresować dziewczęta stanu wolnego, w wieku od 18 do 24 lat, które posiadają polskie obywatelstwo.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.