2011-03-02 15:05: W Klubie Podróżnika wyprawa do Danii
To dopiero drugie spotkanie Klubu Podróżnika, a już drogą pantoflową po mieście rozeszła się wieść o ciekawych spotkaniach z wrażeniami po odbytych wyprawach bartoszyczan, dlatego też nie dziwi fakt tak wielu przybyłych miłośników wypraw.
Tym razem gospodarzami spotkania byli znani nam już z wielu prezentacji fotograficznych państwo Halina i Andrzej Białecccy, którzy dość przewrotnym tytułem zaprosili wszystkich w podróż po Danii. Jak wspomnieli gospodarze to wyprawa wbrew pozorom nie tak daleka, ale jak zwykle bardzo egzotyczna i ciekawa, na pewno pod względem historycznym, ze względu na wielopokoleniową monarchię. To kraj czterystu wysp, z czego jedynie osiemdziesiąt jest zamieszkanych.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.