2011-03-02 14:34: Zawody na lodowisku z udziałem szkół ponadgimnazjalnych
Wykorzystując obiekt jaki powstał w naszym mieście i jego dostępność w godzinach lekcyjnych, mowa o bartoszyckim lodowisku, po raz pierwszy zorganizowano na nim indywidualne zawody łyżwiarskie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zawody te to pewnego rodzaju egzamin, by dostać się do reprezentacji szkoły w zawodach drużynowych, które odbędą się 3 marca. Tymczasem ostatni sprawdzian z udziałem dziewcząt i chłopców, to dla jednych fajna zabawa w czasie lekcji i jazda na lodowisku bez towarzystwa, dla drugich walka o małe zwycięstwo w proponowanych tego dnia konkurencjach.
Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy w tym roku do końcowej klasyfikacji współzawodnictwa międzyszkolnego dołączyły ku uciesze organizatorów szkoły ponadgimnazjalne, a więc choć same zawody indywidualne nie są wpisywane w tabelę końcową, to te drużynowe na pewno, i mogą decydować o ostatecznym wyniku w czerwcu, stąd też wybór reprezentacji łyżwiarskiej musi być dobrze przeanalizowany, i w swoim czteroosobowym składzie powinien mieć zwycięzców z minionego etapu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.