2011-03-02 14:23: Bartoszycka drużyna hokejowa już trenuje
Na dniach na naszym lodowisku zostanie rozegrany mecz hokejowy z udziałem nowo powstałej bartoszyckiej drużyny old boyów, którzy na początek zmierzą się z reprezentacją Lidzbarka Warmińskiego. Tymczasem nasza drużyna dopiero zbiera skład i w szybkim tempie przypomina sobie zasady hokeja na lodzie, by wypaść przed publicznością jak najlepiej.
Pierwszy trening nowo powołanej bartoszyckiej drużyny hokejowej i pierwsze nie przewidziane upadki z jazdą z kijem, to początki bartoszyckiego hokeja. Późnym wieczorem przy bardzo niskiej temperaturze powietrza swój trening rozpoczęła nasza reprezentacja w organizowanym turnieju hokejowym.
Co prawda nasza drużyna dopiero dobiera skład, rozstawienie podczas meczu, analizuje pierwsze układy i stara się zaszczepić tę dyscyplinę także wśród młodszych, bo póki co to dorośli mężczyźni przecierają szlaki w rozwoju hokeja, i nie boją się podjąć u siebie lidzbarskiej już zaawansowanej w grze drużyny.
Poprzeczka bartoszyckiej drużyny postawiona jest wysoko, treningi mają już swój plan, i więcej osób zaczyna interesować się podjęciem gry w hokeja, tym bardziej że wymagania nie są zbyt wygórowane, należy dobrze jeździć na łyżwach, i być zwinnym w poruszaniu się z kijem na lodzie.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.