2007-10-30 17:25: 77 metalowe krzyże z górowskiego cmentarza - odnalezione
29 października policjanci z Górowa Iławeckiego w piwnicy jednego mieszkań znaleźli worek, w którym było około 70 metalowych krzyży skradzionych w ubiegłym roku z cmentarnych nagrobków. Zatrzymani do wyjaśnienia zostali dwaj mężczyźni. Grozi im kara do dwóch lat pozbawienia wolności.
Do kradzieży 77 metalowych krzyży z nagrobków doszło w marcu ubiegłego roku na miejscowym cmentarzu przy ul.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.