2007-10-23 16:08: Posiedzenie Rady Gospodarczej przy Burmistrzu Bartoszyc
Po raz kolejny zebrała się Rada Gospodarcza. Posiedzenie jej odbyło się w poniedziałek 15 października w Urzędzie MIasta.
Głównym zagadnieniem poruszonym na spotkaniu była sytuacja w Warmińsko – Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i podstrefy Bartoszyce.
Jako pierwszy w tej kwestii zabrał głos Marek Karólewski członek Rady Nadzorczej zasiadający w zarządzie strefy. Dokonał prezentacji całej strefy oraz podstrefy Bartoszyce.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2007-10-24 20:19, dodał: darwit
Dobrze że jest Rada Gospodarcza doradzająca Burmistrzowi. Jednemu tylko się dziwię: dlaczego jest zero zainteresowania ze strony Rady wypracowanym na warsztatach Lokalnego Ożywienia Gospodarczego projektem na bazie istniejących już terenów i obiektów przede wszystkim TPD. Już przecież są zaakceptowane przez Komisję Europejską programy na lata 2007-2013, nie wątpię znane RG z których możemy i my skorzystać, również realizując projekt wypracowany przez LOG. Chciałbym poznać propozycje RG czerpania z tych programów dla rozwoju ziemi bartoszyckiej. Pozdrawiam - W.D.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.