2007-08-28 17:11: Co dalej z bartoszyckimi dyskotekami w centrum miasta ?
Funkcjonowanie dyskotek w centrum miasta było tematem spotkania władz miasta, radnych, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Policji, Straży Miejskiej i mediów. Odbyło się ono w piątek, 24 sierpnia.
W centrum Bartoszyc do niedawna działały trzy dyskoteki - Centrum, Młyn i Arenda. Zabawy odbywały się w nich praktycznie prawie codziennie.  >> czytaj dalej <<
dodał: Jerzy,
2007-08-28 17:17, dodał: widz100
A od czego jest Straż Miejska? Powinni pilnować porządku w mieście a nie stać z radarem . RADAR przekazać policji ich jest więcej do stania z radarem.
2007-09-01 14:00, dodał: obserwator
W zadnym z wymienionych wyzej lokali nie ma profesjonalnej ochrony, sa to mlodzi ludzie po duzej ilosci roznego rodzaju dodatkow. Jestem za zamknieciem wszystkich lokali i stworzeniu na obrzezach miasta jednego dobrego lokalu, z profesjonalna ochrona,monitoringiem a przedewszystkim osoba legitymujaca przed wejsciem czego brakuje w naszych lokalach. Czesto mozna spotkac dzieci w wieku od 13-15 lat w dyskotece co jest nie do pomyslenia w wiekszym miescie.

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.