: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Mdk
212021-06-25 16:54

przejdź do strony: 1 2 3

autor: Do Piotrusia Pana, dodał 2021-06-25 15:23komentuj

Słuchając wypowiedzi burmistrza mam wrażenie, że gorzej już być nie może. Przykład plotki, że podczas kłótni z żoną wystawia dzieci na balkon... żenada. Kogo to obchodzi, czy żona go zostawia? To miało być dowcipne, Panie Piotrze? W roli błazna na występach jeszcze z bólem ujdzie. Ale jako burmistrz???

I nazwanie plotką, że chce połączyć BDK i MDK, kiedy starostwo mówi, że burmistrz zgłosił chcę stworzenia centrum kultury? Przecież to dwie sprzeczne informacje.
Jest to taka sama plotka, jak wystawienie dzieci na balkon? Burmistrz się ośmiesza...

Swoją drogą, powiat ma problem z kasą i z chęcią odda MDK, by pozbyć się kosztów. A MDK jest ujęty jako
oświata, choć pełni rolę kultury. Taka hybryda

autor: optymista, dodał 2021-06-25 16:54komentuj

> O 15:23, dnia 2021-06-25 Do Piotrusia Pana napisał(-a):
> Słuchając wypowiedzi burmistrza mam wrażenie, że gorzej już być nie może.

Może, może.

przejdź do strony: 1 2 3


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.