: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Jak wyniki wyborów?
82019-10-15 19:12

autor: Wyborca, dodał 2019-10-14 08:30komentuj

Podajcie, kto wie.

autor: PLN, dodał 2019-10-14 08:44komentuj

> O 08:30, dnia 2019-10-14 Wyborca napisał(-a):
> Podajcie, kto wie.

Wyniki doskonałe. Frekwencja wysoka jak nigdy.

autor: bezled, dodał 2019-10-14 18:32komentuj

> O 08:44, dnia 2019-10-14 PLN napisał(-a):
> > O 08:30, dnia 2019-10-14 Wyborca napisał(-a):
> > Podajcie, kto wie.
>
> Wyniki doskonałe. Frekwencja wysoka jak nigdy.

Szczerbatemu poparcie Petrykowskiego nie wyszło na dobre

autor: Demokracja , dodał 2019-10-14 23:05komentuj

Żaden , powtarzam żaden z kandydatów z powiatu bartoszyckiego nie dostał się do Sejmu. Jest to wynik działania Nadolnego, który wystawił z jednego miasta 3 kandydatów ( Ołdakowski, Kazimierczuk i Andruszkiewicz) a ci się cieszyli jak murzyn blaszką , że tacy ważni i docenieni nie patrząc w przyszłość, że zabiorą sobie nawzajem głosy. Biedacy nie wiedzieli, że jest to działanie na rzecz Sycza, który też się nie dostał bo nawet Ukraińcy z powiatu już mieli go dosyć o czym może świadczyć fakt, że dostał dwa razy mniej głosów jak w poprzednich wyborach. Swoją droga to kasy na banery wydali- na próżno ;-)). Gdyby ją wydali na pomoc dla potrzebujących to pewnie wynik mieli by lepszy. Teraz mogą próbować swoich sił w wyborach na Sołtysów gdzie osobiście życzę i powodzenia

autor: Wyborca, dodał 2019-10-15 07:43komentuj

> O 23:05, dnia 2019-10-14 Demokracja napisał(-a):
> Żaden , powtarzam żaden z kandydatów z powiatu bartoszyckiego nie dostał się do Sejmu. Jest to wynik działania Nadolnego, który wystawił z jednego miasta 3 kandydatów ( Ołdakowski, Kazimierczuk i Andruszkiewicz) a ci się cieszyli jak murzyn blaszką , że tacy ważni i docenieni nie patrząc w przyszłość, że zabiorą sobie nawzajem głosy. Biedacy nie wiedzieli, że jest to działanie na rzecz Sycza, który też się nie dostał bo nawet Ukraińcy z powiatu już mieli go dosyć o czym może świadczyć fakt, że dostał dwa razy mniej głosów jak w poprzednich wyborach. Swoją droga to kasy na banery wydali- na próżno ;-)). Gdyby ją wydali na pomoc dla potrzebujących to pewnie wynik mieli by lepszy. Teraz mogą próbować swoich sił w wyborach na Sołtysów gdzie osobiście życzę i powodzenia
I bardzo dobrze,że się nie dostali.Z brakiem myślenia w Sejmie żaden z nich jest niepotrzebny.Drodzy kandydaci pora pokłonić się matematyce,tylko nie uczcie się od Zabłockiej,tylko ją też z sobą zabierzcie do prawdziwego nauczyciela.

autor: Ooo, dodał 2019-10-15 17:33komentuj

> O 07:43, dnia 2019-10-15 Wyborca napisał(-a):
> > O 23:05, dnia 2019-10-14 Demokracja napisał(-a):
> > Żaden , powtarzam żaden z kandydatów z powiatu bartoszyckiego nie dostał się do Sejmu. Jest to wynik działania Nadolnego, który wystawił z jednego miasta 3 kandydatów ( Ołdakowski, Kazimierczuk i Andruszkiewicz) a ci się cieszyli jak murzyn blaszką , że tacy ważni i docenieni nie patrząc w przyszłość, że zabiorą sobie nawzajem głosy. Biedacy nie wiedzieli, że jest to działanie na rzecz Sycza, który też się nie dostał bo nawet Ukraińcy z powiatu już mieli go dosyć o czym może świadczyć fakt, że dostał dwa razy mniej głosów jak w poprzednich wyborach. Swoją droga to kasy na banery wydali- na próżno ;-)). Gdyby ją wydali na pomoc dla potrzebujących to pewnie wynik mieli by lepszy. Teraz mogą próbować swoich sił w wyborach na Sołtysów gdzie osobiście życzę i powodzenia
> I bardzo dobrze,że się nie dostali.Z brakiem myślenia w Sejmie żaden z nich jest niepotrzebny.Drodzy kandydaci pora pokłonić się matematyce,tylko nie uczcie się od Zabłockiej,tylko ją też z sobą zabierzcie do prawdziwego nauczyciela.

A o nauczycielach? Petrykowski dał nagrody w wiekszosci katechetom.To lojalnosć wobec PiS czy nagroda dla niestrajkujących nauczycieli???

autor: obserwator, dodał 2019-10-15 18:35komentuj

> O 17:33, dnia 2019-10-15 Ooo napisał(-a):
> > O 07:43, dnia 2019-10-15 Wyborca napisał(-a):
> > > O 23:05, dnia 2019-10-14 Demokracja napisał(-a):
> > > Żaden , powtarzam żaden z kandydatów z powiatu bartoszyckiego nie dostał się do Sejmu. Jest to wynik działania Nadolnego, który wystawił z jednego miasta 3 kandydatów ( Ołdakowski, Kazimierczuk i Andruszkiewicz) a ci się cieszyli jak murzyn blaszką , że tacy ważni i docenieni nie patrząc w przyszłość, że zabiorą sobie nawzajem głosy. Biedacy nie wiedzieli, że jest to działanie na rzecz Sycza, który też się nie dostał bo nawet Ukraińcy z powiatu już mieli go dosyć o czym może świadczyć fakt, że dostał dwa razy mniej głosów jak w poprzednich wyborach. Swoją droga to kasy na banery wydali- na próżno ;-)). Gdyby ją wydali na pomoc dla potrzebujących to pewnie wynik mieli by lepszy. Teraz mogą próbować swoich sił w wyborach na Sołtysów gdzie osobiście życzę i powodzenia
> > I bardzo dobrze,że się nie dostali.Z brakiem myślenia w Sejmie żaden z nich jest niepotrzebny.Drodzy kandydaci pora pokłonić się matematyce,tylko nie uczcie się od Zabłockiej,tylko ją też z sobą zabierzcie do prawdziwego nauczyciela.
>
> A o nauczycielach? Petrykowski dał nagrody w wiekszosci katechetom.To lojalnosć wobec PiS czy nagroda dla niestrajkujących nauczycieli???

a mowa była od dawna że należy pozbyć się Nadolnego i nie wybierać do powiatu a tak tam się ułożył z PSL-em dał traktorzyście fotel wice i po ptakach a teraz jest tego rezultat bo sam mizerny były członek PZPR a teraz wielki działacz PiS i broń boże próbować wyrwać mu fotel z pod tyłka.Członkowie i zarządzie Bartoszyckego PiS zmieńcie przewodniczącego bo utoniecie,jemu już wszystko jedo kończy i ucieka na emeryturkę za plecenie bzdur .

autor: Jojo, dodał 2019-10-15 19:10komentuj

> O 18:35, dnia 2019-10-15 obserwator napisał(-a):
> > O 17:33, dnia 2019-10-15 Ooo napisał(-a):
> > > O 07:43, dnia 2019-10-15 Wyborca napisał(-a):
> > > > O 23:05, dnia 2019-10-14 Demokracja napisał(-a):
> > > > Żaden , powtarzam żaden z kandydatów z powiatu bartoszyckiego nie dostał się do Sejmu. Jest to wynik działania Nadolnego, który wystawił z jednego miasta 3 kandydatów ( Ołdakowski, Kazimierczuk i Andruszkiewicz) a ci się cieszyli jak murzyn blaszką , że tacy ważni i docenieni nie patrząc w przyszłość, że zabiorą sobie nawzajem głosy. Biedacy nie wiedzieli, że jest to działanie na rzecz Sycza, który też się nie dostał bo nawet Ukraińcy z powiatu już mieli go dosyć o czym może świadczyć fakt, że dostał dwa razy mniej głosów jak w poprzednich wyborach. Swoją droga to kasy na banery wydali- na próżno ;-)). Gdyby ją wydali na pomoc dla potrzebujących to pewnie wynik mieli by lepszy. Teraz mogą próbować swoich sił w wyborach na Sołtysów gdzie osobiście życzę i powodzenia
> > > I bardzo dobrze,że się nie dostali.Z brakiem myślenia w Sejmie żaden z nich jest niepotrzebny.Drodzy kandydaci pora pokłonić się matematyce,tylko nie uczcie się od Zabłockiej,tylko ją też z sobą zabierzcie do prawdziwego nauczyciela.
> >
> > A o nauczycielach? Petrykowski dał nagrody w wiekszosci katechetom.To lojalnosć wobec PiS czy nagroda dla niestrajkujących nauczycieli???
>
> a mowa była od dawna że należy pozbyć się Nadolnego i nie wybierać do powiatu a tak tam się ułożył z PSL-em dał traktorzyście fotel wice i po ptakach a teraz jest tego rezultat bo sam mizerny były członek PZPR a teraz wielki działacz PiS i broń boże próbować wyrwać mu fotel z pod tyłka.Członkowie i zarządzie Bartoszyckego PiS zmieńcie przewodniczącego bo utoniecie,jemu już wszystko jedo kończy i ucieka na emeryturkę za plecenie bzdur .
Pan Starosta niech się zajmie ratowaniem Szpitala, a nie polityką.

autor: Wyborca, dodał 2019-10-15 19:12komentuj


> > A o nauczycielach? Petrykowski dał nagrody w wiekszosci katechetom.To lojalnosć wobec PiS czy nagroda dla niestrajkujących nauczycieli???
>
> a mowa była od dawna że należy pozbyć się Nadolnego i nie wybierać do powiatu a tak tam się ułożył z PSL-em dał traktorzyście fotel wice i po ptakach a teraz jest tego rezultat bo sam mizerny były członek PZPR a teraz wielki działacz PiS i broń boże próbować wyrwać mu fotel z pod tyłka.Członkowie i zarządzie Bartoszyckego PiS zmieńcie przewodniczącego bo utoniecie,jemu już wszystko jedo kończy i ucieka na emeryturkę za plecenie bzdur .
Metryka w Listopadzie pozwoli Nadolnemu pobierać emeryturkę,ale czy zdecyduje się na to? wątpię i z szefowania PiS em.nie ucieknie.To pies ogrodnika,a dlaczego tak jest? ano dobrał sobie samych przyd.pasów.Ot i cały PiS w Bartoszycach.


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.