: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Wraca temat nowego mostu
482020-05-18 17:33

przejdź do strony: 1 2 3 4 5

autor: Mała, dodał 2020-01-07 14:57komentuj

> O 14:01, dnia 2020-01-07 mieszkaniec napisał(-a):
> > O 08:37, dnia 2020-01-07 Mała napisał(-a):
> > > O 23:28, dnia 2020-01-06 lol. napisał(-a):
> > > czyli następna sugestia,że to zależy jak zagłosujemy w maju ? jak inwestycja ruszy do końca marca to uwierzę,że polityka nie nic do rzeczy ale obstawiam,że decyzja o rozpoczęciu (czyt. rozpoczęcie) zapadnie po wyborach a znając nasze społeczeństwo (łatwowierne) znowu się sprzedadzą za Judaszowe srebrniki a później narzekanie i opluwanie za własną naiwną nadzieję,chciałbym się w tej opinii mylić !
> > Pieniądze na budowę tego mostu pochodzą w znacznej części z projektu unijnego Polska - Rosja. Umowa została podpisana jeszcze za premier Pani Beaty Szydło. Ponieważ wartość inwestycji przekracza tzw. finansowe progi unijne obowiązujące w zamówieniach publicznych zamówienia dotyczą przepisy zamówień o znacznie dłuższych terminach na ich przeprowadzenie. Ta sama procedura dotyczy inżyniera kontraktu budowy mostu oraz wyboru firmy, która będzie pełniła funkcję inspektora nadzoru. Wszystkie te funkcje mają wartość powyżej progów unijnych, a więc to są te same procedury jak przy zamówieniu na realizację inwestycji. Z tej inwestycji już nie można się wycofać niezależnie od wyniku wyborów prezydenckich. A co do Panów, którzy mówili o nowym moście na starym moście kilka lat temu to należy zauważyć, że to dzięki nim zostało zawarte porozumienie pomiędzy Zarządem Dróg Wojewódzkich, Marszałkiem Województwa, Starostwem Bartoszyckim i Miastem Bartoszyce. Ktoś zrobił początek tego co dzisiaj zaczyna się realizować. Więcej optymizmu, życzliwości i mniej złośliwości życzę w Nowym Roku. Pozdrawiam Forumowiczów.
>
>
> A to radna wojewódzka nie ma odwagi się podpisać pod postem a wazeline wylewa
Nie jestem radną województwa. jestem najzwyklejszą mieszkanką Bartoszyc. Mam jednak taki zwyczaj, że jeżeli wypowiadam się na jakiś temat to najpierw sprawdzam fakty i interesuję się tym o czym mówię.Nie zwykłam oczerniać ludzi bezpodstawnie. w mojej wypowiedzi nie ma żadnej wazeliny a jedynie fakty.pozdrawiam raz jeszcze.

autor: jetem z tąd, dodał 2020-01-07 15:28komentuj

> O 14:57, dnia 2020-01-07 Mała napisał(-a):
> > O 14:01, dnia 2020-01-07 mieszkaniec napisał(-a):
> > > O 08:37, dnia 2020-01-07 Mała napisał(-a):
> > > > O 23:28, dnia 2020-01-06 lol. napisał(-a):
> > > > czyli następna sugestia,że to zależy jak zagłosujemy w maju ? jak inwestycja ruszy do końca marca to uwierzę,że polityka nie nic do rzeczy ale obstawiam,że decyzja o rozpoczęciu (czyt. rozpoczęcie) zapadnie po wyborach a znając nasze społeczeństwo (łatwowierne) znowu się sprzedadzą za Judaszowe srebrniki a później narzekanie i opluwanie za własną naiwną nadzieję,chciałbym się w tej opinii mylić !
> > > Pieniądze na budowę tego mostu pochodzą w znacznej części z projektu unijnego Polska - Rosja. Umowa została podpisana jeszcze za premier Pani Beaty Szydło. Ponieważ wartość inwestycji przekracza tzw. finansowe progi unijne obowiązujące w zamówieniach publicznych zamówienia dotyczą przepisy zamówień o znacznie dłuższych terminach na ich przeprowadzenie. Ta sama procedura dotyczy inżyniera kontraktu budowy mostu oraz wyboru firmy, która będzie pełniła funkcję inspektora nadzoru. Wszystkie te funkcje mają wartość powyżej progów unijnych, a więc to są te same procedury jak przy zamówieniu na realizację inwestycji. Z tej inwestycji już nie można się wycofać niezależnie od wyniku wyborów prezydenckich. A co do Panów, którzy mówili o nowym moście na starym moście kilka lat temu to należy zauważyć, że to dzięki nim zostało zawarte porozumienie pomiędzy Zarządem Dróg Wojewódzkich, Marszałkiem Województwa, Starostwem Bartoszyckim i Miastem Bartoszyce. Ktoś zrobił początek tego co dzisiaj zaczyna się realizować. Więcej optymizmu, życzliwości i mniej złośliwości życzę w Nowym Roku. Pozdrawiam Forumowiczów.
> >
> >
> > A to radna wojewódzka nie ma odwagi się podpisać pod postem a wazeline wylewa
> Nie jestem radną województwa. jestem najzwyklejszą mieszkanką Bartoszyc. Mam jednak taki zwyczaj, że jeżeli wypowiadam się na jakiś temat to najpierw sprawdzam fakty i interesuję się tym o czym mówię.Nie zwykłam oczerniać ludzi bezpodstawnie. w mojej wypowiedzi nie ma żadnej wazeliny a jedynie fakty.pozdrawiam raz jeszcze.

udzerz w stół a wazelina się odezwie

autor: Ja., dodał 2020-01-07 15:53komentuj

> O 15:28, dnia 2020-01-07 jetem z tąd napisał(-a):
> > O 14:57, dnia 2020-01-07 Mała napisał(-a):
> > > O 14:01, dnia 2020-01-07 mieszkaniec napisał(-a):
> > > > O 08:37, dnia 2020-01-07 Mała napisał(-a):
> > > > > O 23:28, dnia 2020-01-06 lol. napisał(-a):
> > > > > czyli następna sugestia,że to zależy jak zagłosujemy w maju ? jak inwestycja ruszy do końca marca to uwierzę,że polityka nie nic do rzeczy ale obstawiam,że decyzja o rozpoczęciu (czyt. rozpoczęcie) zapadnie po wyborach a znając nasze społeczeństwo (łatwowierne) znowu się sprzedadzą za Judaszowe srebrniki a później narzekanie i opluwanie za własną naiwną nadzieję,chciałbym się w tej opinii mylić !
> > > > Pieniądze na budowę tego mostu pochodzą w znacznej części z projektu unijnego Polska - Rosja. Umowa została podpisana jeszcze za premier Pani Beaty Szydło. Ponieważ wartość inwestycji przekracza tzw. finansowe progi unijne obowiązujące w zamówieniach publicznych zamówienia dotyczą przepisy zamówień o znacznie dłuższych terminach na ich przeprowadzenie. Ta sama procedura dotyczy inżyniera kontraktu budowy mostu oraz wyboru firmy, która będzie pełniła funkcję inspektora nadzoru. Wszystkie te funkcje mają wartość powyżej progów unijnych, a więc to są te same procedury jak przy zamówieniu na realizację inwestycji. Z tej inwestycji już nie można się wycofać niezależnie od wyniku wyborów prezydenckich. A co do Panów, którzy mówili o nowym moście na starym moście kilka lat temu to należy zauważyć, że to dzięki nim zostało zawarte porozumienie pomiędzy Zarządem Dróg Wojewódzkich, Marszałkiem Województwa, Starostwem Bartoszyckim i Miastem Bartoszyce. Ktoś zrobił początek tego co dzisiaj zaczyna się realizować. Więcej optymizmu, życzliwości i mniej złośliwości życzę w Nowym Roku. Pozdrawiam Forumowiczów.
> > >
> > >
> > > A to radna wojewódzka nie ma odwagi się podpisać pod postem a wazeline wylewa
> > Nie jestem radną województwa. jestem najzwyklejszą mieszkanką Bartoszyc. Mam jednak taki zwyczaj, że jeżeli wypowiadam się na jakiś temat to najpierw sprawdzam fakty i interesuję się tym o czym mówię.Nie zwykłam oczerniać ludzi bezpodstawnie. w mojej wypowiedzi nie ma żadnej wazeliny a jedynie fakty.pozdrawiam raz jeszcze.
>
> udzerz w stół a wazelina się odezwie

choć poprawnie byś się pisać nauczył i na to poświęcił więcej czasu, a nie na pisanie głupot.

autor: Ono, dodał 2020-01-07 16:54komentuj

> O 15:53, dnia 2020-01-07 Ja. napisał(-a):
> > O 15:28, dnia 2020-01-07 jetem z tąd napisał(-a):
> > > O 14:57, dnia 2020-01-07 Mała napisał(-a):
> > > > O 14:01, dnia 2020-01-07 mieszkaniec napisał(-a):
> > > > > O 08:37, dnia 2020-01-07 Mała napisał(-a):
> > > > > > O 23:28, dnia 2020-01-06 lol. napisał(-a):
> > > > > > czyli następna sugestia,że to zależy jak zagłosujemy w maju ? jak inwestycja ruszy do końca marca to uwierzę,że polityka nie nic do rzeczy ale obstawiam,że decyzja o rozpoczęciu (czyt. rozpoczęcie) zapadnie po wyborach a znając nasze społeczeństwo (łatwowierne) znowu się sprzedadzą za Judaszowe srebrniki a później narzekanie i opluwanie za własną naiwną nadzieję,chciałbym się w tej opinii mylić !
> > > > > Pieniądze na budowę tego mostu pochodzą w znacznej części z projektu unijnego Polska - Rosja. Umowa została podpisana jeszcze za premier Pani Beaty Szydło. Ponieważ wartość inwestycji przekracza tzw. finansowe progi unijne obowiązujące w zamówieniach publicznych zamówienia dotyczą przepisy zamówień o znacznie dłuższych terminach na ich przeprowadzenie. Ta sama procedura dotyczy inżyniera kontraktu budowy mostu oraz wyboru firmy, która będzie pełniła funkcję inspektora nadzoru. Wszystkie te funkcje mają wartość powyżej progów unijnych, a więc to są te same procedury jak przy zamówieniu na realizację inwestycji. Z tej inwestycji już nie można się wycofać niezależnie od wyniku wyborów prezydenckich. A co do Panów, którzy mówili o nowym moście na starym moście kilka lat temu to należy zauważyć, że to dzięki nim zostało zawarte porozumienie pomiędzy Zarządem Dróg Wojewódzkich, Marszałkiem Województwa, Starostwem Bartoszyckim i Miastem Bartoszyce. Ktoś zrobił początek tego co dzisiaj zaczyna się realizować. Więcej optymizmu, życzliwości i mniej złośliwości życzę w Nowym Roku. Pozdrawiam Forumowiczów.
> > > >
> > > >
> > > > A to radna wojewódzka nie ma odwagi się podpisać pod postem a wazeline wylewa
> > > Nie jestem radną województwa. jestem najzwyklejszą mieszkanką Bartoszyc. Mam jednak taki zwyczaj, że jeżeli wypowiadam się na jakiś temat to najpierw sprawdzam fakty i interesuję się tym o czym mówię.Nie zwykłam oczerniać ludzi bezpodstawnie. w mojej wypowiedzi nie ma żadnej wazeliny a jedynie fakty.pozdrawiam raz jeszcze.
> >
> > udzerz w stół a wazelina się odezwie
>
> choć poprawnie byś się pisać nauczył i na to poświęcił więcej czasu, a nie na pisanie głupot.


To się zdecyduj czy jesteś mała czy jednak nie

autor: JaJa, dodał 2020-01-14 15:15komentuj

No i stało się. Przetarg został rozstrzygnięty. Podpisanie umowy w ciągu 10 dni.

autor: figa, dodał 2020-01-14 15:37komentuj

> O 15:15, dnia 2020-01-14 JaJa napisał(-a):
> No i stało się. Przetarg został rozstrzygnięty. Podpisanie umowy w ciągu 10 dni.

To na otwarciu chyba się pobiją, tylu ojcow sukcesu, każdy lepszy.

autor: Tomasz, dodał 2020-05-11 16:20komentuj

Ostatnio prace na odcinku mostu zostały zatrzymane, fakt coś się dzieje z dojazdem do mostu, ale robi to firma z Lidzbarka, natomiast brak działań przy budowie samego mostu. Czy ktoś w imieniu inwestora nadzoruje tą budowę, czy skończy się jak z pierwszym wykonawcą rewitalizacji Kwadratu !?

autor: bul bul bul, dodał 2020-05-12 16:42komentuj

> O 16:20, dnia 2020-05-11 Tomasz napisał(-a):
> Ostatnio prace na odcinku mostu zostały zatrzymane, fakt coś się dzieje z dojazdem do mostu, ale robi to firma z Lidzbarka, natomiast brak działań przy budowie samego mostu. Czy ktoś w imieniu inwestora nadzoruje tą budowę, czy skończy się jak z pierwszym wykonawcą rewitalizacji Kwadratu !?
A kto jest inwestorem?
No, to jego pytaj.

autor: Jerzy, dodał 2020-05-18 17:33komentuj

Na kanale 669 można oglądać kolejną kamerę, tym razem umieszczona zgodnie z Państwa sugestiami na przebudowę ulicy Poniatowskiego oraz budowę nowego mostu na rzece Łynie. Kamera jest jeszcze fazie testów, więc moga się zdarzać chwilowe zaniki.

przejdź do strony: 1 2 3 4 5


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.