: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Zaburzenie Bastylii
12019-09-13 02:21

autor: Prorok, dodał 2019-09-13 00:58komentuj

Nie mogę się doczekać min tych złych policjantów-cwaniaczków sądów i reszty sługusów, bo wiadomo, że Góra w samoloty, Anglia, USA itp. rząd na uchodzctwie. Masakra.

autor: Prorok, dodał 2019-09-13 02:21komentuj

> O 00:58, dnia 2019-09-13 Prorok napisał(-a):
> Nie mogę się doczekać min tych złych policjantów-cwaniaczków sądów i reszty sługusów, bo wiadomo, że Góra w samoloty, Anglia, USA itp. rząd na uchodzctwie. Masakra.
Ludzie po wojnie się sznowali, bo znali biedę, a teraz to każdy Vipem jest, pracy się brzydzi, białe koszulki, gardzenie innymi, policja strajkuje, ale w ogień nie idzie, dIadka z piwkiem za sklepem zobaczą mandacik, zjadą kogoś, nie ma świadków, lecimy, pojechał z nami-odszkodowanie, mafia-a ludzie już...


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.