: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
(przyklejony)Nowy kanał w ofercie cyfrowej
12018-04-28 07:58

autor: Jerzy, dodał 2018-04-27 11:21komentuj

Miło nam poinformować, że do naszej oferty programowej dołącza program Motowizja HD, który można oglądać na pozycji 524. Program do końca maja dostępny będzie dla wszystkich abonentów cyfrowego pakietu podstawowego, a od 1 czerwca znajdzie się on w cyfrowym pakiecie rozszerzonym.
Motowizja to kanał, który zabierze nowoczesnego mężczyznę, ale też i kochającą samochody panią w świat koni mechanicznych, emocji i przeżyć, jakich dostarcza współczesna motoryzacja.
Motowizja jest stacją oferującą unikalne i niepowtarzalne programy o szeroko pojętej tematyce motoryzacyjnej. W odróżnieniu od istniejących stacji, Motowizja oferuje swoim widzom produkcje na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie filmy i programy są realizowane z wielką dbałością o każdy szczegół i informacje w nim zawarte. Dzięki temu kanał jest wiarygodnym źródłem wiedzy o świecie motoryzacji. W swojej ofercie ma pozycje mówiące o historii przemysłu samochodowego, jego współczesności i ekologii. Prezentuje także nowinki i porady dla właścicieli czterech i dwóch kółek. To kanał dla pasjonatów i tych wszystkich, którzy dopiero niedawno połknęli bakcyla automobilizmu. Motowizja zabieramy was w świat męskiej przygody, przybliża motoryzacyjne antypody. Pasją Motowizji są samochody i motocykle. Chcemy nią zarazić widzów. Dlatego wszystkie pozycje programowe są tworzone przez ludzi z pasją, ludzi z miłością do motoryzacji, przez oczarowanych czterema kółkami pasjonatów.
Zapraszamy do oglądania!

autor: Agz, dodał 2018-04-28 07:58komentuj

A co z mini mini plus?


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.