postówmodyfikacja
Wybory samorządowe 2018 rok.
392018-04-22 08:38

przejdź do strony: 1 2 3 4

autor: Do : Olek, dodał 2018-04-20 21:58komentuj


W gminie Górowo jest dobrze ?!!!! To przyjedź do Kamińska, Kandyt czy Pieszkowa gdzie mieszka wójt a zobaczysz jak cię ludzie pogonią. Do innych miejscowości przyjedź jak będzie sucho bo nie dojedziesz gdyż drogi gminne są tylko z nazwy i nie dojedziesz. Ta gmina zaczyna się wuludniać i umierać. Dobrze żyje się tylko " wybrańcom" . Za ponad 16 tysięcy miesięcznie od wójta wyborcy oczekują rozwiązywania ich problemów. Dobrze, że po 12 latach rządów tej pani ludzie przejrzeli na oczy i jawnie deklarują cheć jej pożegnania .

autor: jestem napływowy, dodał 2018-04-20 22:23komentuj

> O 21:58, dnia 2018-04-20 Do : Olek napisał(-a):
>
> W gminie Górowo jest dobrze ?!!!! To przyjedź do Kamińska, Kandyt czy Pieszkowa gdzie mieszka wójt a zobaczysz jak cię ludzie pogonią. Do innych miejscowości przyjedź jak będzie sucho bo nie dojedziesz gdyż drogi gminne są tylko z nazwy i nie dojedziesz. Ta gmina zaczyna się wuludniać i umierać. Dobrze żyje się tylko " wybrańcom" . Za ponad 16 tysięcy miesięcznie od wójta wyborcy oczekują rozwiązywania ich problemów. Dobrze, że po 12 latach rządów tej pani ludzie przejrzeli na oczy i jawnie deklarują cheć jej pożegnania .
Wy to pewnie myślicie, że o te tereny ktos dba? Polityka Państwa w cudzysłowie "polskiego" raczej jest taka, że te "nasze , odzyskane" maja wrócić do tych którzy je czasowo zostawili. Wszak nie ma tu prawdziwych rdzennych z "dziada pradziada" więc większość i tak "śpi na walizkach" A własdza lokalna tylko szykuje przyszłym powracającym .......

autor: kaowiec, dodał 2018-04-21 08:59komentuj

.... spokojnie -:) Górowo da sobie radę -:) Starostwo i województwo ich wspiera -:)

autor: Jan, dodał 2018-04-21 09:03komentuj

a czemu nie mówimy o naszych posłach bo to oni powinni działać tam na "górze" !!! a oni co robią ? cichutko siedzą i liczą pieniążki, które im wpływają na konto !! A co zrobili dla naszego powiatu ? bądźcie obiektywni i spójrzcie prawdzie w oczy !!! ,jesteśmy tylko maszynką do głosów z których nic NIE MAMY !!!. Wystarczy wyjechać poza nasz powiat i od razu widać jak zostajemy daleko z tyłu,ta przepaść robi się przerażająca a my ciągle dajemy się nabierać na obiecanki i głosujemy jak głosujemy a Polska nam ucieka !!! Ruszmy w końcu naszymi mózgami i nie dajmy się zwieść.Zainwestujmy w końcu w ludzi ,którzy coś potrafią a nie tylko pięknie gadać,gadać,gadać.

autor: olek, dodał 2018-04-21 17:57komentuj

> O 09:03, dnia 2018-04-21 Jan napisał(-a):
> a czemu nie mówimy o naszych posłach bo to oni powinni działać tam na "górze" !!! a oni co robią ? cichutko siedzą i liczą pieniążki, które im wpływają na konto !! A co zrobili dla naszego powiatu ? bądźcie obiektywni i spójrzcie prawdzie w oczy !!! ,jesteśmy tylko maszynką do głosów z których nic NIE MAMY !!!. Wystarczy wyjechać poza nasz powiat i od razu widać jak zostajemy daleko z tyłu,ta przepaść robi się przerażająca a my ciągle dajemy się nabierać na obiecanki i głosujemy jak głosujemy a Polska nam ucieka !!! Ruszmy w końcu naszymi mózgami i nie dajmy się zwieść.Zainwestujmy w końcu w ludzi ,którzy coś potrafią a nie tylko pięknie gadać,gadać,gadać.
No to na kogo mamy głosować????

autor: kaowiec, dodał 2018-04-21 20:13komentuj

... trzeba spojrzeć na Lidzbark -:) tam wszyscy dmuchają w jedną stronę no i efekty widać -:)

autor: dyletant, dodał 2018-04-21 21:35komentuj

Bank kandydatów na burmistrza - Petrykowski, Grodzki, Zabłocka (Pietrzak, Sycz, Prokocki),Nadolny ( 4 osoby ?). A na radnych - fisz-misz.

autor: Piotr, dodał 2018-04-21 22:40komentuj

> O 21:35, dnia 2018-04-21 dyletant napisał(-a):
> Bank kandydatów na burmistrza - Petrykowski, Grodzki, Zabłocka (Pietrzak, Sycz, Prokocki),Nadolny ( 4 osoby ?).

Petrykowski: nie startuje.
Grodzki: nie startuje.
Zabłocka: startuje.
Prokocki: nie startuje.
Nadolny: nie staruje
Pietrzak: startuje.
Katarzyna Basak: startuje.

autor: dyletant, dodał 2018-04-21 22:59komentuj

> O 22:40, dnia 2018-04-21 Piotr napisał(-a):
> > O 21:35, dnia 2018-04-21 dyletant napisał(-a):
> > Bank kandydatów na burmistrza - Petrykowski, Grodzki, Zabłocka (Pietrzak, Sycz, Prokocki),Nadolny ( 4 osoby ?).
Tych wymienia ulica.
>
> Petrykowski: nie startuje.- fałsz,tworzy komitet
> Grodzki: nie startuje.- fałsz chyba - Z.M.
> Zabłocka: startuje. -chyba
> Prokocki: nie startuje.- lub
> Nadolny: nie staruje - startuje,zgłoszony
> Pietrzak: startuje.- lub
> Katarzyna Basak: startuje.?

autor: Piotr, dodał 2018-04-22 08:38komentuj

pamiętajmy o zmianie ordynacji: startując na stanowisko Burmistrza kandydat nie może startować do Rady Powiatu, co może ograniczyć mu szansę na zostanie Starostą. Zabraknie karty przetargowej typu: "zebrałem w powiecie dużo głosów". Zostanie liczenie na wsparcie innych radnych powiatowych.

przejdź do strony: 1 2 3 4


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.