: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Weterynarz Bartoszyce
122018-03-29 08:57

przejdź do strony: 1 2

autor: aaa, dodał 2018-03-28 14:51komentuj

> O 20:11, dnia 2018-03-27 Janek napisał(-a):
>
> > No niestety kazdy ma swoje zdanie i wybiera lekarzy, ktorzy wg nich dobrze lecza. Nie napisałam,ze w Olsztynie jest zle, jednak wole zdecydowanie doktora Kloska i jego partnerke, dla mnie cudowne podejscie do zwierzat tak jak kiedys pani Kasia, do tego wiedza co robia. Pozwol,ze bede miala swoje zdanie jak i spora czesc ludzi tutaj, ktorzy chwala bardzo owych lekarzy w 4 lapach. Pozdrawiam i zycze milego dnia.
> Nie mam nic do tych państwa,ale do Pani Kasi im daleko,a właśnie Pani Kasia skierowała mnie z moim pieskiem do Olsztyna,bo sama nie radziła.Dla dobra naszych pupili w ważniejszych chorobach zalecałbym jednak klinikę w Olsztynie.Liczy się zdrowie pupilka,a nie znajomków.

p.Janku zadni to "moi znajomki "jak pan pisze-nie znam ludzi osobiscie,za to wiem jak pomogli moim psom. JAK WALCZYLI O ZDROWIE A PRZEDE WSZYSTKIM O ZYCIE MOJEGO PSA.Nie neguje zdolnosci lekarzy z Olsztyna, bo tez korzystalam w swieta.Ale prosze nie pisac ze nasi sa zli, nie widze sensu "ciagania" psa 100 km autem do Olsztyna , jesli nasi lekarze sa rownie dobrzy.To moje zdanie i prosilabym o nie podwazanie go, ja pana szanuje, pan leczy tam ja tu- i wg mnie opieke maja cudowna.Dziekuje dla pana Kloska-super fachowiec i nie jeden wet moze sie od niego uczyc.

autor: Janek, dodał 2018-03-28 18:50komentuj


> p.Janku zadni to "moi znajomki "jak pan pisze-nie znam ludzi osobiscie,za to wiem jak pomogli moim psom. JAK WALCZYLI O ZDROWIE A PRZEDE WSZYSTKIM O ZYCIE MOJEGO PSA.Nie neguje zdolnosci lekarzy z Olsztyna, bo tez korzystalam w swieta.Ale prosze nie pisac ze nasi sa zli, nie widze sensu "ciagania" psa 100 km autem do Olsztyna , jesli nasi lekarze sa rownie dobrzy.To moje zdanie i prosilabym o nie podwazanie go, ja pana szanuje, pan leczy tam ja tu- i wg mnie opieke maja cudowna.Dziekuje dla pana Kloska-super fachowiec i nie jeden wet moze sie od niego uczyc.
Moim moralnym obowiązkiem jest poinformować innych o swojej wiedzy i doświadczeniu.Od kilkudziesięciu lat opiekuję się i przygarniam opuszczone zwierzątka,Pani Kasia bardzo mi pomagała.Nie jest z mojej strony zamysłem innym dokuczyć,wręcz odwrotnie,pomóc.Nie przez złośliwość radzę z poważnymi chorobami nie tracić czasu tylko podjąć leczenie w klinice.Po prostu,brak doświadczenia.Miłym podejściem nie leczy się nikogo.

autor: aaa, dodał 2018-03-29 08:57komentuj

> O 18:50, dnia 2018-03-28 Janek napisał(-a):
>
> > p.Janku zadni to "moi znajomki "jak pan pisze-nie znam ludzi osobiscie,za to wiem jak pomogli moim psom. JAK WALCZYLI O ZDROWIE A PRZEDE WSZYSTKIM O ZYCIE MOJEGO PSA.Nie neguje zdolnosci lekarzy z Olsztyna, bo tez korzystalam w swieta.Ale prosze nie pisac ze nasi sa zli, nie widze sensu "ciagania" psa 100 km autem do Olsztyna , jesli nasi lekarze sa rownie dobrzy.To moje zdanie i prosilabym o nie podwazanie go, ja pana szanuje, pan leczy tam ja tu- i wg mnie opieke maja cudowna.Dziekuje dla pana Kloska-super fachowiec i nie jeden wet moze sie od niego uczyc.
> Moim moralnym obowiązkiem jest poinformować innych o swojej wiedzy i doświadczeniu.Od kilkudziesięciu lat opiekuję się i przygarniam opuszczone zwierzątka,Pani Kasia bardzo mi pomagała.Nie jest z mojej strony zamysłem innym dokuczyć,wręcz odwrotnie,pomóc.Nie przez złośliwość radzę z poważnymi chorobami nie tracić czasu tylko podjąć leczenie w klinice.Po prostu,brak doświadczenia.Miłym podejściem nie leczy się nikogo.
Milym podejsciem nie uratowali moich psow. Wesolych Swiat

przejdź do strony: 1 2


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.