: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
4 marca, Bieg Pamięci morderców i kolaborantów !.
242018-03-04 22:13

przejdź do strony: 1 2 3

autor: olek, dodał 2018-03-04 12:07komentuj

> O 12:01, dnia 2018-03-04 Młody napisał(-a):
> Widać, że w Bartoszycach dobrze mają się ubecy... Ja czegoś nie rozumiem, jakim prawem Admin forum pozwolił na nazwę takiego tematu? Mordercy to sami jestescie, komuchy piepszone,,, a weź Pan napisz temat o Kodowcach to odrazu wszech-mądry Juras usunie... Brzydzę się Wami komuchy
a może zamiast ujadania i wyzywania wglębić się warto w rzeczywistość jaka wtedy była,jeszcze żyją ludzie którzy mogą potwierdzić,ich rodziny ale nikt ich nie pyta tylko sami wysnuwamy różne teorie.Jak to na wojnie byli tacy i tacy i dlatego zachowamy umiar w wypowiedziach.

autor: Art , dodał 2018-03-04 16:02komentuj

Oj Panowie, odrobinę rozsadku..pokażcie mi dzieło, którego by człowiek nie spieprzył. Nawet jesli wśród wykletych znalałzo się kilka kanalii, łotrów..no to ku czci reszty ,tej lepszej ,ludzie biegają.Mamy skreslić solidarność bo byli kapusie, kościół bo sa pedofile, jedzenie bo znajdzie się robal? To co zostanie?

autor: qwerty, dodał 2018-03-04 19:38komentuj

> O 16:02, dnia 2018-03-04 Art napisał(-a):
> Oj Panowie, odrobinę rozsadku..pokażcie mi dzieło, którego by człowiek nie spieprzył. Nawet jesli wśród wykletych znalałzo się kilka kanalii, łotrów..no to ku czci reszty ,tej lepszej ,ludzie biegają.Mamy skreslić solidarność bo byli kapusie, kościół bo sa pedofile, jedzenie bo znajdzie się robal? To co zostanie?

Jedno zgniłe jabłko zaraża cały kosz, łyżka dziegciu zepsuje beczkę miodu, tych parę parszywych owiec - usilnie promowanych przez radykalne nurty tzw "prawicowych" wyznawców nowego kultu, rzuca cień na tych którzy zostali skazani na niebyt za swoją patriotyczną postawę w czasie IIWŚ i bezpośrednio po niej. Bandziorów było kilku może kilkunastu, ale dają pretekst do poniewierania całego zjawiska podziemia antykomunistycznego. A promowanie tego w sosie chuligańsko-kibolskiej zadymy, z odrażającym pomysłem tatuowania symboli patriotycznych i tym całym biznesem odzieżowym z całym swym eklektyzmem i brakiem gustu, nie pomaga.

autor: Art , dodał 2018-03-04 21:28komentuj

owszem,ale żaden z nas nie jest wyrocznia w sprawach dobrego smaku i formuły wyrażania. Dziecię ckliwie wyrecytuje wierszyk a bandzior z celi wydzierga cyrklem co chce..i dobrze., bo nie ma społeczeństwie ani samych dzieci ani bandziarów,Próba korygowania zachowań to utopia i kończy sie jedynie na wyrazaniu frustracji.

autor: qwerty, dodał 2018-03-04 22:13komentuj

> O 21:28, dnia 2018-03-04 Art napisał(-a):
> owszem,ale żaden z nas nie jest wyrocznia w sprawach dobrego smaku i formuły wyrażania. Dziecię ckliwie wyrecytuje wierszyk a bandzior z celi wydzierga cyrklem co chce..i dobrze., bo nie ma społeczeństwie ani samych dzieci ani bandziarów,Próba korygowania zachowań to utopia i kończy sie jedynie na wyrazaniu frustracji.
A ja nie mam zamiaru niczego korygować, ale jak widzę psie gówno na chodniku to nie twierdzę że to bukiet fiołków.

przejdź do strony: 1 2 3


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.