: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Znikające samochody w Bartoszycach
42018-02-23 11:06

autor: autor, dodał 2018-02-21 21:50komentuj

Ktoś coś wie w temacie. Same audi. Trzy auta w okolicach Ogrodowa-Paderewskiego-Nad Łyną. Policja jak zwykle śpi i nie informuje żeby baczniej przyglądać się czy jeszcze nasze auta stoją na parkingu i czy przypadkiem sąsiadowi nie kradną auta spod bloku.

Jest dokładnie tak samo jak kiedyś włamywali się masowo do mieszkań. Też był cisza. Niby działania operacyjne, ble ble ble. Ludzi chcą wiedzieć, że źle się dzieje w mieście, a nie tylko słuchać w programie policyjnym BartSatu o pierdołach. Ten program stal się nudny i niepotrzebny, bo zamiast mówić wprost dbajcie o swoje mienie słychać tylko, że pijaczka zatrzymano bo awanturował się w domu, albo komuś fajki zabrali. Ale jak kradną auta za kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy to jest cicho.

Przydałby się monitoring na blokach SM Budowlni, bo wszyscy poszkodowani - już byli właściciele aut, o których tu piszę mieszkają na naszym osiedlu w blokach SM Budowlani.

autor: Mieszkaniec , dodał 2018-02-22 08:20komentuj

Dlaczego lokalne media nie podnoszą tematu kradzieży samochodów?
Okradają nas nocami. Na osiedlu Nad Łyną i Ogrodowej jest wieczorami ciemno. Brak jest oświetlenia lub oświetlenie nie dział.
Trąbi się o jubileuszach 50, 70, 100 lecia jednostek, ,,świta" się bawi a my patrzymy przez okno czy nasz samochód po nocy jeszcze stoi!

autor: Audi, dodał 2018-02-22 19:02komentuj

> O 08:20, dnia 2018-02-22 Mieszkaniec napisał(-a):
> Dlaczego lokalne media nie podnoszą tematu kradzieży samochodów?
> Okradają nas nocami. Na osiedlu Nad Łyną i Ogrodowej jest wieczorami ciemno. Brak jest oświetlenia lub oświetlenie nie dział.
> Trąbi się o jubileuszach 50, 70, 100 lecia jednostek, ,,świta" się bawi a my patrzymy przez okno czy nasz samochód po nocy jeszcze stoi!Hitem jest ze policja umorzyła śledztwo przygotowawcze w sprawie kradzieży jednego z aut. Po tygodniu od zdarzenia. Cyrk.

autor: Obserwator, dodał 2018-02-23 08:29komentuj

A może policja miała powód ku temu:))))

autor: Mandarynka, dodał 2018-02-23 11:06komentuj

> O 19:02, dnia 2018-02-22 Audi napisał(-a):

Chcesz się zabezpieczyć przed kradzieżą? Zgłoś donos na opieszałość do komendy wojewódzkiej ;-) A tak poważnie, to Audice giną głównie na 1 osiedlu. Niestety nie ma tam kamer monitoringu oprócz kilku prywatnych kamer przy domach i firmach.

W Olsztynie jest pełno kamer monitoringu spółdzielni mieszkaniowej Pojezierze. Może nasze spółdzielnie w końcu coś zaczną też działać.

Cytat z internetu "...policja sięga po obraz nagrany przez kamery Pojezierza. - Bardzo często korzystamy z materiałów zgromadzonych dzięki spółdzielczemu monitoringowi - mówi Krzysztof Wasyńczuk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie: - W wielu przypadkach w ten sposób udało się ustalić sprawców różnego rodzaju zdarzeń."


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.