: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Goniec bartoszycki
52018-01-02 20:12

autor: To. Rex, dodał 2018-01-02 00:08komentuj

Chętnie kupię gazetę olsztyńska z dodatkiem goniec bartoszycki jeśli coś w tej gazecie się zmieni. Też czytaliście pewnie nie jeden numer i myślę, że zauważyliście, że cały czas poziom informacji przekazywanych w niej spada. Na dodatek ta tendencyjność... Mamy jeszcze szansę na dobrą lokalną prasę?

autor: nie kupuję, dodał 2018-01-02 06:10komentuj

> O 00:08, dnia 2018-01-02 To. Rex napisał(-a):
> Chętnie kupię gazetę olsztyńska z dodatkiem goniec bartoszycki jeśli coś w tej gazecie się zmieni. Też czytaliście pewnie nie jeden numer i myślę, że zauważyliście, że cały czas poziom informacji przekazywanych w niej spada. Na dodatek ta tendencyjność... Mamy jeszcze szansę na dobrą lokalną prasę?
ale o co chodzi z tą lokalnością?

autor: Tomasz, dodał 2018-01-02 07:15komentuj

Tu nie chodzi o Gońca ani też o lokalnośc gazety, wątek powstał aby zaciemnic wątek o ulotce wyborczej Burmistrza pod tytułem Miasto 3 Kultur

autor: azj, dodał 2018-01-02 12:51komentuj

> O 07:15, dnia 2018-01-02 Tomasz napisał(-a):
> Tu nie chodzi o Gońca ani też o lokalnośc gazety, wątek powstał aby zaciemnic wątek o ulotce wyborczej Burmistrza pod tytułem Miasto 3 Kultur
Lub promocję gońca,przecież nikt tego nie kupuje.

autor: Martyna, dodał 2018-01-02 18:56komentuj

> O 07:15, dnia 2018-01-02 Tomasz napisał(-a):
> Tu nie chodzi o Gońca ani też o lokalnośc gazety, wątek powstał aby zaciemnic wątek o ulotce wyborczej Burmistrza pod tytułem Miasto 3 Kultur

Gońca czytam przez internet na stronie bartoszyce.wm.pl Gazety nie warto kupować, bo same reklamy i wazeliniarstwo w kierunku reklamodawców. Niestety to jest małe miasto i gazeta utrzymuje się z niewielkiej ilości reklamodawców więc jak np gmin zamawia reklamę to trzeba pisać dobrze o gminie, jak miasto zamówi reklamę to pisze się dobrze o mieście. Tak to działa. Tutaj wyszło wydanie bezpłatne dla mieszkańców, ale z drukarni Gazety Olsztynskiej więc pewnie radaktor naczelny Gońca mieszał w tym palce i zarobił na tym trochę.

autor: Witek, dodał 2018-01-02 20:12komentuj

> O 18:56, dnia 2018-01-02 Martyna napisał(-a):
> > O 07:15, dnia 2018-01-02 Tomasz napisał(-a):
> > Tu nie chodzi o Gońca ani też o lokalnośc gazety, wątek powstał aby zaciemnic wątek o ulotce wyborczej Burmistrza pod tytułem Miasto 3 Kultur
>
> Gońca czytam przez internet na stronie bartoszyce.wm.pl Gazety nie warto kupować, bo same reklamy i wazeliniarstwo w kierunku reklamodawców. Niestety to jest małe miasto i gazeta utrzymuje się z niewielkiej ilości reklamodawców więc jak np gmin zamawia reklamę to trzeba pisać dobrze o gminie, jak miasto zamówi reklamę to pisze się dobrze o mieście. Tak to działa. Tutaj wyszło wydanie bezpłatne dla mieszkańców, ale z drukarni Gazety Olsztynskiej więc pewnie radaktor naczelny Gońca mieszał w tym palce i zarobił na tym trochę.

Z "Gońcem" jest jak z disco polo niby nikt go nie czyta, a każdy wie co tam piszą. Podobnie redaktor Miroński to taki Zenek Martyniuk Bartoszyc, niby nikt go nie lubi, a każdy wie co pisze i od kilkunastu lat trwa na posterunku.

Uważam, że tan cały projekt to koncepcja kumatego gościa na przetrwanie w bartoszyckiej szarzyźnie.


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.