: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Czy Sępopol jest jeszcze miastem?
252018-03-29 00:05

przejdź do strony: 1 2 3

autor: Bolo, dodał 2018-02-07 15:39komentuj

Tylko przeczytasz parę postów i widać że rok wyborczy się zaczął. A niektórzy to aż za nadto tu chwała obecną władzę. Burmistrzowa robi inwestycje tylko komu bo mi akurat nie potrzebna droga w polu. Wolę by centrum było polatane ale to nie są działki agencyjne więc pieniędzy na to nie dostanie więc jak były dziury tak i będą. A pomijając inwestycje ktoś może zauważył jak to pani burmistrz zarządza ZGMIUK że znowu nie ma dyrektora. Nic nie idzie załatwić. Brawo! A w urzędzie szkoda gadać . Same nowe twarze gadasz o gminie i terenach A człowiek patrzy na Ciebie jak na idiote bo nie wie kompletnie o czym mówię. Jakby ludzi z naszego terenu nie było do pracy. Wstyd chyba burmistrzowi uważa że u nas nie ma ludzi którzy by zaslugiwali na pracę w tak zacnym urzędzie.

autor: kazio, dodał 2018-02-07 17:25komentuj

Bolo ,muszę cię pocieszyć ,że to nie koniec nowych twarzy w naszym urzędzie ,szykują następne posadki składaj podanko może się załapiesz ? a jak jesteś mierny i wierny to na pewno się wkręcisz a wykształcenie to drugorzędna rzecz ,tu liczy się ucho i wierność a reszta to jakoś tam będzie.

autor: kojot, dodał 2018-02-08 14:29komentuj

> O 17:25, dnia 2018-02-07 kazio napisał(-a):
> Bolo ,muszę cię pocieszyć ,że to nie koniec nowych twarzy w naszym urzędzie ,szykują następne posadki składaj podanko może się załapiesz ? a jak jesteś mierny i wierny to na pewno się wkręcisz a wykształcenie to drugorzędna rzecz ,tu liczy się ucho i wierność a reszta to jakoś tam będzie.
Buhahaha-widze,patrzac po adresach IP,ze co poniektórzy polemizują sami ze sobą,no ale lepsze to ,niż opowiadac ludziom bajki przy slajdach.Proponuje odkurzyc srebrny aparat fotograficzny i ruszyc w sepopolski plener celem zebrania materialu na najblizsza kampanie wyborcza a i nie zapomnijcie uzgodnić przedtem co i jak z obecna Pani dyrektor szkoly.Co do ZGKiM-To nie czasami p.o.Dyrektora tego zakładu jest syn leśniczego,ktory jest w mocnej opozycji wobec obecnej władzy.Zgadzam się z wiekszoscia społeczeństwa,ze rola Pani Janki L.w tym zakładzie jest zbedna.Jesli chodzi o mnie to na pewno zaglosuje na"czerwone korale".Pozdrawiam klan O.

autor: Volant, dodał 2018-02-10 16:17komentuj

> O 22:53, dnia 2018-02-01 KOla napisał(-a):
> > O 23:19, dnia 2018-01-31 muzi napisał(-a):
> > > O 22:18, dnia 2018-01-31 Kola napisał(-a):
> > > A róbcie sobie porównania tylko nie za nasze publiczne pieniądze, bo od tych ciągłych artykułow w gazecie chce się żygać. Radni powinni zapytać panią burmistrz ile w ostatnim roku i w poprzednich latach wadała na "promocję"-czytaj artykuły samochwalstwa w GB. Myślę, że za te pieniądze można byłoby np. wybudować co roku kilkaset metrów chodnika lub też pokleić dziury w centrum miasta itp.
> >
> > No to skąd sie dwiedzieć ile który burmistrz zrobił?
> Bądź aktwnym mieszkańcem i chodź na sesję. Mieszkańcy mogą pytać radnych i burmistrza o swoje(nasze)sprawy społeczne, w tym co zostało zrobione, co nie zostało zrobione pomimo zapisów w budżecie i dlaczego. Trzeba chodzić na sesje, zwłaszcza przed wyborami, żeby nie dokonywać po raz kolejny złych wyborów. Niektórych radnych prawie nie ma na sesjach, a inni przysypiają. Część radnych jest aktywna i zasługuje na reelekcję.
> Dlatego też trzeba chodzić i się interesować. A tak na marginesie, który z radnych od wyborów zrobił zebranie ze swoimi wyborcami

Jak mam chodzić, jeśli w czasie odbywania się sesji pracuję?

autor: sępopolaczek, dodał 2018-02-11 19:21komentuj

kojot, jak już rozpocząłeś kampanię to napisz konkretnie kto stoi za tymi koralami ? a jeśli jest to osoba godna zaufania i pociągnie naszą gminę do przodu a może ma już jakieś sukcesy to może nie tylko ty na tę osobę zagłosujesz i nie bądź taki tajemniczy bo piszesz jakimś szyfrem: korale,dyrektor p.o. ,klan,aparat,miło by było gdybyś to objaśnił.

autor: wiki, dodał 2018-03-29 00:05komentuj

> O 19:21, dnia 2018-02-11 sępopolaczek napisał(-a):
> kojot, jak już rozpocząłeś kampanię to napisz konkretnie kto stoi za tymi koralami ? a jeśli jest to osoba godna zaufania i pociągnie naszą gminę do przodu a może ma już jakieś sukcesy to może nie tylko ty na tę osobę zagłosujesz i nie bądź taki tajemniczy bo piszesz jakimś szyfrem: korale,dyrektor p.o. ,klan,aparat,miło by było gdybyś to objaśnił.

Kojot, jak widać po twoim niku, potrafisz tylko szczuć i czekać na jakąś padlinę, czy też inne mięsko. Zacznij pisać o konkretach, a nie szczuć, a nuż może jakiś kurczaczek, króliczek wielkanocny, czy też inny zwierzaczek na pożarcie się wychyli z krzaczka. Zaproponuj coś dobrego dla naszej gminy, chętnie cię poprę, aby tylko żyło nam się lepiej. Dla mnie nie ma znaczenia czyt to facet, czy kobieta bedzie rządziła naszą gminą. Ważne aby nasza gmina się rozwijała. Potrzebne są pozytywne impulsy do jej rozwoju. Jeśli rządzący nie mają perspektyw na najbliżesze 20 lat, a tylko kolejną 5-cio letnią kadencję, to już dziś trzeba im podzękować. Po 5 czy 10 latach bez prognoz na przyszłość to już tylko ruiny i zgliszcza. W takim mieście i gminie nie chcę żyć.

przejdź do strony: 1 2 3


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.