: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
sonda na bartoszyce wm.pl
112017-12-28 20:21

przejdź do strony: 1 2

autor: urzędnik , dodał 2017-12-28 19:07komentuj

> O 16:02, dnia 2017-12-28 Wiem napisał(-a):
> > O 12:53, dnia 2017-12-28 urzędnik napisał(-a):
> > > O 12:25, dnia 2017-12-28 Wiem napisał(-a):
> > > > O 12:29, dnia 2017-12-27 Stanczyk napisał(-a):
> > > > Redakcja Gonca na wm.pl zamieściła sondę czy plac Konstytucji był ładniejszy z drzewami czy bez.
> > > > Jak wszyscy wiedzą zanim rozpoczęta ta inwestycje odbywały się konsultacje społeczne. Gdzie wtedy była redakcja gonca i inni mieszkańcy? Ile osób uczestniczyło wtedy w konsultacjach? Wiec dlaczego teraz krytykujemy? Poza tym projekt rewitalizacji jak i pozwolenie na wycinki drzew zatwierdzalo starostwo powiatowe. Ale to już umknęło redaktorom z gonca. Po kolejne to po skończonej inwestycji będą nowe nasadzenia które są zawarte w projekcie. Wiec w czym problem?
> > > > Zamiast się cieszyć że wreszcie udało się doprowadzić do rewitalizacji przecież jest to inwestycja o której marzylismy od lat i nie jednokrotnie ta inwestycja od lat była kiełbasa wyborcza. A jeśli już się udało to teraz potrafimy tylko krytykować. Zamiast się cieszyć że będziemy mieli starówkę jak wiele innych okolicznych miast to teraz huzia na jozia? Teraz burmistrz be? Czy moze poprostu redakcji zabrakło obiektywizmu?
> > > > Dlaczego goniec nie zrobi sondy na temat czy jesteśmy zadowoleni z inwestycji rewitalizacji i czy mieszkańcy są zadowoleni że starówka wreszcie będzie wyglądała tak jak wyglądać powinna jak to jest w innych miastach?
> > > > Dlaczego goniec nie napisze o potrzebach tych inwestycji o tym ile tylko w tym roku miasto pozyskalo pieniedzy z zewnątrz na te inwestycje?
> > > > Lepiej krytykować prawda? Tylko wtedy nie możemy mówić o obiektywizmie bartoszyckiego gonca
> > > Proszę tak nie piać z zachwytu nad tą rewitalizacją, bo uważam , że w pierwszej kolejności należałoby podłączyć całą starą część miasta do miejskiej sieci ciepłowniczej , i dopiero przystąpić do rewitalizacji.No tak , ale taka inwestycja jest mało efektowna i po zakopaniu wykopów nie ma się czym pochwalić , a zwłaszcza przed wyborami.Następny będzie roz.....ł to co jest zrobione, żeby podłączyć do sieci miejskiej budynki starego miasta.pytanie , kto za to zapłaci?, oczywiście my podatnicy.Marnotrasrwo naszych pieniędzy!!!!!!. Oj,żeby ta rewitalizacją nie odbiła się czkawką, i to wyborczą.Widać, że obecnemu Burmistrzowi na losie mieszkańców tej części Bartoszyc nie zależy, i robi to co widać i może mieć poklask popleczników, lecz musi pamiętać , że co cztery lata podlega ocenie wszystkich mieszkańców Bartoszyc.
> > Jak zwykle mało wiesz. Sieci ciepłownicze nie będą ciągnięte przez Pl. Konstytucji, a w przyszłości za budynkami. I co boli? A tym zajmie się COWIK nie Burmistrz.
> Z ciebie urzędnik, jak z koziej p...... trąba.Czy rewitalizacja dotyczy tylko i wyłącznie Pl.Konstytucji, czy też uliczek przyległych?. Mam rozumieć, że instalacja z sieci miejskiej będzie intalacją napowietrzną wchodzącą do budunków przez dach.Widzę, że faktycznie dużo wiesz i jesteś w stanie popisać się wiedzą!!!!
Kozią to ty masz bezwiedzku. Etap obecny nie wchodzi w podwórka.

autor: vivo, dodał 2017-12-28 20:21komentuj

Ruszył program Polska Rosja zatem jest szansa iż ruszą prace przy budowie drugiego mostu w Bartoszycach l

przejdź do strony: 1 2


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.