: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Prędkość internetu
12017-12-23 20:13

autor: Użytkownik , dodał 2017-12-23 13:17komentuj

Drogi Bart-sacie w ostatnich dniach zauważyłem strasznie niską prędkość internetu ze 100Mb/s umownej na 10-20 Mb/s ,zauważyłem też że robiliście porządki w kanałach telewizyjnych zabraliście HD daliście SD (TLC) w pakiecie TV Pełny .Dlatego ...życzę wam Wesołych Świąt.

autor: Jerzy, dodał 2017-12-23 20:13komentuj

> O 13:17, dnia 2017-12-23 Użytkownik napisał(-a):
> Drogi Bart-sacie w ostatnich dniach zauważyłem strasznie niską prędkość internetu ze 100Mb/s umownej na 10-20 Mb/s ,zauważyłem też że robiliście porządki w kanałach telewizyjnych zabraliście HD daliście SD (TLC) w pakiecie TV Pełny .Dlatego ...życzę wam Wesołych Świąt.

Szanowny użytkowniku.
Zapewne zgłosiłeś to w sposób przewidziany umową czyli przez telefon lub mail lub osobiście. W ciągu 48 godzin roboczych sprawdzimy czemu jako jeden z nielicznych masz prędkość niższa niż w umowie (pytanie czym to mierzysz i do czego). I pytanie czy w tym czasie nie ściągasz czegoś w tle...
TLC jest zarówno w wersji SD i HD. Niczego nikomu nie zabieralismy. TLC HD było tylko w pakiecie MAXI. Zawsze.
Tobie również życzymy Wesołych świąt. I zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami. Nie gryziemy i to nie boli obiecuję.


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.