: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
płacenie kartą
12017-12-19 13:57

autor: widz, dodał 2017-12-19 07:12komentuj

Osobiście wolę płacić kartą, nie nosząc pieniędzy przy sobie. Czy ktoś wie - to jest obowiązek sprzedawcy posiadać terminal, czy we wszystkich sklepach musi być możliwość zapłacenia kartą?

autor: Jerzy, dodał 2017-12-19 13:57komentuj

> O 07:12, dnia 2017-12-19 widz napisał(-a):
> Osobiście wolę płacić kartą, nie nosząc pieniędzy przy sobie. Czy ktoś wie - to jest obowiązek sprzedawcy posiadać terminal, czy we wszystkich sklepach musi być możliwość zapłacenia kartą?

nie ma takiego obowiązku.


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.