: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
ręce opadają
452017-12-29 10:56

przejdź do strony: 1 2 3 4 5

autor: rozbawiony, dodał 2017-12-22 17:08komentuj

> O 14:50, dnia 2017-12-22 Wiem napisał(-a):

> Do "czytelniczki forum "
> Bardzo proszę czytać ze zrozumieniem...

No obśmiałem się, jak norka. Wymagać "czytania ze zrozumieniem" od autorki tej surrealistycznej papki słownej. Dobrze, że są jeszcze ludzie znający obce języki i skłonni do przetłumaczenia.

autor: 5555, dodał 2017-12-25 12:31komentuj

> O 12:39, dnia 2017-12-16 wyborca napisał(-a):
> > O 10:42, dnia 2017-12-16 dziadek napisał(-a):
> > To standardy wszystkich abderytów, niezależnie od przynależności.
>
> No to będzie następny nowy radny powiatowy bo Wiesłąw musi ustąpić miejsca ze względu na zajmowane stanowisko w Powiecie i tak do usranej śmierci zmiana w PO.Zauważyłam że jest specjalistą od zarządzania nieruchomościami to gdzie zarządzał nimi chyba że swoimi mieszkaniami i czymś więcej ale to pozostawmy w tajemnicy hihi.Tutaj widać jak Wojtuś działa i takich ludzi nam potrzeba na burmistrza to wtedy w szwach urząd pęknie hihi.Myślę że wiele sie usłyszy jeszcze w roku wyborczym na co stać jeszcze PO w takiej pipidówce.Nie jestem zwolenniczką Petrykowskiego ale myślę że zrobił odpowiedni ruch bo już nie mogłyśmy patrzeć i słuchać co powstało na Fitnessie po prostu prywatna firma a wystarczyło zatrudnić tylko jednego instruktora i rozpieprzył całą atmosferę i działanie tej komórki dla tego odeszłyśmy z koleżankami widząc pychę i cwaniactwo ze strony tego pana wojskowego emeryta który postanowił uwić sobie gniazdko i spokojnie oprócz emerytury i pensji dorabiać na lewo za prowadzenie zajęć prywatnie w godzinach pracy co jest jego za---ym obowiązkiem udzielać instrukcji ćwiczącemu a bez dodatkowej zapłaty dla niego nie wysunie nosa z pomieszczenia . Pozdrawiam

Ogarnij się Koleżanko ...... Pan ex żołnierz o którym mówisz tak się niestety dla Ciebie składa , że to fachowiec w dziedzinie ćwiczeń. Tak, tak.....to do niego jest zawsze pełno chętnych czy tego chcesz czy nie ;-). Jednak mam dla Ciebie dobrą wiadomość..... dostał znacznie ciekawszą propozycję i zmienia miejsce pracy.......co niestety jest ze szkodą dla tego fitness

autor: czytelniczka, dodał 2017-12-26 17:43komentuj

> O 14:50, dnia 2017-12-22 Wiem napisał(-a):
> > O 17:43, dnia 2017-12-21 czytelniczka forum napisał(-a):
> > > O 00:52, dnia 2017-12-17 Wiem napisał(-a):
> > > > O 22:48, dnia 2017-12-16 kaowiec napisał(-a):
> > > > > O 20:49, dnia 2017-12-16 luzik napisał(-a):
> > > > > > O 19:35, dnia 2017-12-16 kaowiec napisał(-a):
> > > > > > .... o nadziei przy urnach wyborczych słyszę od wielu wielu lat -:) a lud wybiera kogo chce -:) Kiedy zrozumiecie , że pracodawca ma prawo wybrać sobie kogo chce -:)
> > > > > Pracodawca oczywiście ma prawo wybierać-zatrudniać kogo chce.Proszę kaowcze zrozum,że tu nie oto chodzi.Króciutko jak w powiedzeniu zamienił Stryjek siekierkę na kijek.I tu jest pies pogrzebany.A cierpią mieszkańcy czyli My.
> > > >
> > > > .... luzik mieszkańcy w większości sami wybrali i mają co chcieli ponadto śmiem twierdzić , że Stryjek jeszcze długo będzie zamieniał z kijka na siekierkę i odwrotnie -:) Odnoszę wrażenie , że parę osób z forum nie ruszyło swoich 4 liter na głosowanie -:) ale pojęczeć trzeba -:) Dziwi mnie też fakt bezpardonowy atak na Pana Wiesława jak gdyby zapomniano , że jednak zrobił wiele dla BOSiR a tym samym dla społeczeństwa. Jeśli przyszły pracodawca widzi Go w nowej roli to dlaczego nie dać szansy ? jak napisano spełnił kryteria i jak to mówia o co kaman ? -:)
> > > Podzielam zdanie kaowca, jak Pan Wiesław był na stanowisku , to był wychwalany, jak już go nie ma jako dyrektora, to psy się wiesza.Dyrektora sprzedało kilku pracowników, a zwłaszcza jeden, S.Tylko oni zapomnieli, że fortuna kołem się toczy, i po wyborach może być różnie !!
> > do Wiem dal czego posądzasz o zwolnienie p.Wieśka pracowników skoro to tylko pracownicy a powodem był od roku audyt i po zakończeniu musiał być tego powód że został zwolniony bo czy to pracownicy przyczynili się do zwolnienia dyrektorów w biliotece ,Szkole podstawowejNr1 na wysypisku śmieci musiały być chyba inne powody a nie pracownicy i nie posądzaj tak chyba że przez ciebie zwolniono tak któregoś z dyrektorów.
> Do "czytelniczki forum "
> Bardzo proszę czytać ze zrozumieniem, w swojej wypowiedzi odnoszę się do osoby Pana Wiesława, a nie innych wymienionych dyrektorów.Audyt był pokłosiem działań niektórych pracowników i to tyle i aż tyle .Pan Wiesław broni swojej dobrej reputacji w Sądzie, gdzie pdbyły się już dwie rozprawy , i nie zdziwiłbym się , gdyby Burmistrz musiał kupić kosz kwiatów na przyjęcie nowego , starego pracownika, w osobie Pana Wiesława.Wieść niesie , że wszystko idzie w tym kierunku.Jeżeli audyt zostanie obalony, to co , napiszesz prośbę do Burmistrza o zwolnienie audytora?.Z reguły tak bywa, że jeżeli coś się robi pod zamówienie , to popełnia się błędy.I to prawdopodobnie się potwierdza w tych rozprawach .Poczekamy, a Sąd to roztrzygnie .


Nadal utrzymujesz ze winę ponoszą pracownicy tzn.oni nababrali w papierach u księgowej jak pisano już na tym forum itd.sąd rozstrzygnie ale wcale nie musi tutaj wrócić jest coś takiego brak zaufania do pracownika prawda.Nie rozpisuję się bo szkoda czasu i mogą paść ciekawe słowa a wielu wie jaki jest pan Wiesłam i nie wybielaj go. Pozdrawiam

autor: czytelniczka forum, dodał 2017-12-28 13:11komentuj

> O 17:43, dnia 2017-12-26 czytelniczka napisał(-a):
> > O 14:50, dnia 2017-12-22 Wiem napisał(-a):
> > > O 17:43, dnia 2017-12-21 czytelniczka forum napisał(-a):
> > > > O 00:52, dnia 2017-12-17 Wiem napisał(-a):
> > > > > O 22:48, dnia 2017-12-16 kaowiec napisał(-a):
> > > > > > O 20:49, dnia 2017-12-16 luzik napisał(-a):
> > > > > > > O 19:35, dnia 2017-12-16 kaowiec napisał(-a):
> > > > > > > .... o nadziei przy urnach wyborczych słyszę od wielu wielu lat -:) a lud wybiera kogo chce -:) Kiedy zrozumiecie , że pracodawca ma prawo wybrać sobie kogo chce -:)
> > > > > > Pracodawca oczywiście ma prawo wybierać-zatrudniać kogo chce.Proszę kaowcze zrozum,że tu nie oto chodzi.Króciutko jak w powiedzeniu zamienił Stryjek siekierkę na kijek.I tu jest pies pogrzebany.A cierpią mieszkańcy czyli My.
> > > > >
> > > > > .... luzik mieszkańcy w większości sami wybrali i mają co chcieli ponadto śmiem twierdzić , że Stryjek jeszcze długo będzie zamieniał z kijka na siekierkę i odwrotnie -:) Odnoszę wrażenie , że parę osób z forum nie ruszyło swoich 4 liter na głosowanie -:) ale pojęczeć trzeba -:) Dziwi mnie też fakt bezpardonowy atak na Pana Wiesława jak gdyby zapomniano , że jednak zrobił wiele dla BOSiR a tym samym dla społeczeństwa. Jeśli przyszły pracodawca widzi Go w nowej roli to dlaczego nie dać szansy ? jak napisano spełnił kryteria i jak to mówia o co kaman ? -:)
> > > > Podzielam zdanie kaowca, jak Pan Wiesław był na stanowisku , to był wychwalany, jak już go nie ma jako dyrektora, to psy się wiesza.Dyrektora sprzedało kilku pracowników, a zwłaszcza jeden, S.Tylko oni zapomnieli, że fortuna kołem się toczy, i po wyborach może być różnie !!
> > > do Wiem dal czego posądzasz o zwolnienie p.Wieśka pracowników skoro to tylko pracownicy a powodem był od roku audyt i po zakończeniu musiał być tego powód że został zwolniony bo czy to pracownicy przyczynili się do zwolnienia dyrektorów w biliotece ,Szkole podstawowejNr1 na wysypisku śmieci musiały być chyba inne powody a nie pracownicy i nie posądzaj tak chyba że przez ciebie zwolniono tak któregoś z dyrektorów.
> > Do "czytelniczki forum "
> > Bardzo proszę czytać ze zrozumieniem, w swojej wypowiedzi odnoszę się do osoby Pana Wiesława, a nie innych wymienionych dyrektorów.Audyt był pokłosiem działań niektórych pracowników i to tyle i aż tyle .Pan Wiesław broni swojej dobrej reputacji w Sądzie, gdzie pdbyły się już dwie rozprawy , i nie zdziwiłbym się , gdyby Burmistrz musiał kupić kosz kwiatów na przyjęcie nowego , starego pracownika, w osobie Pana Wiesława.Wieść niesie , że wszystko idzie w tym kierunku.Jeżeli audyt zostanie obalony, to co , napiszesz prośbę do Burmistrza o zwolnienie audytora?.Z reguły tak bywa, że jeżeli coś się robi pod zamówienie , to popełnia się błędy.I to prawdopodobnie się potwierdza w tych rozprawach .Poczekamy, a Sąd to roztrzygnie .
>
>
> Nadal utrzymujesz ze winę ponoszą pracownicy tzn.oni nababrali w papierach u księgowej jak pisano już na tym forum itd.sąd rozstrzygnie ale wcale nie musi tutaj wrócić jest coś takiego brak zaufania do pracownika prawda.Nie rozpisuję się bo szkoda czasu i mogą paść ciekawe słowa a wielu wie jaki jest pan Wiesłam i nie wybielaj go. Pozdrawiam

Nie przeczę ze instruktor jest złym fachowcem ale jak słyszałyśmy że żeby udzielił informacji to trzeba u niego brać dodatkowe godziny i za nie płacić w trakcie jego godzin pracy nie że on bierze może źle to nazwałam
poprzednio za co zwracam honor.

autor: czytelnik forum, dodał 2017-12-28 23:19komentuj

> O 13:11, dnia 2017-12-28 czytelniczka forum napisał(-a):
> > O 17:43, dnia 2017-12-26 czytelniczka napisał(-a):
> > > O 14:50, dnia 2017-12-22 Wiem napisał(-a):
> > > > O 17:43, dnia 2017-12-21 czytelniczka forum napisał(-a):
> > > > > O 00:52, dnia 2017-12-17 Wiem napisał(-a):
> > > > > > O 22:48, dnia 2017-12-16 kaowiec napisał(-a):
> > > > > > > O 20:49, dnia 2017-12-16 luzik napisał(-a):
> > > > > > > > O 19:35, dnia 2017-12-16 kaowiec napisał(-a):
> > > > > > > > .... o nadziei przy urnach wyborczych słyszę od wielu wielu lat -:) a lud wybiera kogo chce -:) Kiedy zrozumiecie , że pracodawca ma prawo wybrać sobie kogo chce -:)
> > > > > > > Pracodawca oczywiście ma prawo wybierać-zatrudniać kogo chce.Proszę kaowcze zrozum,że tu nie oto chodzi.Króciutko jak w powiedzeniu zamienił Stryjek siekierkę na kijek.I tu jest pies pogrzebany.A cierpią mieszkańcy czyli My.
> > > > > >
> > > > > > .... luzik mieszkańcy w większości sami wybrali i mają co chcieli ponadto śmiem twierdzić , że Stryjek jeszcze długo będzie zamieniał z kijka na siekierkę i odwrotnie -:) Odnoszę wrażenie , że parę osób z forum nie ruszyło swoich 4 liter na głosowanie -:) ale pojęczeć trzeba -:) Dziwi mnie też fakt bezpardonowy atak na Pana Wiesława jak gdyby zapomniano , że jednak zrobił wiele dla BOSiR a tym samym dla społeczeństwa. Jeśli przyszły pracodawca widzi Go w nowej roli to dlaczego nie dać szansy ? jak napisano spełnił kryteria i jak to mówia o co kaman ? -:)
> > > > > Podzielam zdanie kaowca, jak Pan Wiesław był na stanowisku , to był wychwalany, jak już go nie ma jako dyrektora, to psy się wiesza.Dyrektora sprzedało kilku pracowników, a zwłaszcza jeden, S.Tylko oni zapomnieli, że fortuna kołem się toczy, i po wyborach może być różnie !!
> > > > do Wiem dal czego posądzasz o zwolnienie p.Wieśka pracowników skoro to tylko pracownicy a powodem był od roku audyt i po zakończeniu musiał być tego powód że został zwolniony bo czy to pracownicy przyczynili się do zwolnienia dyrektorów w biliotece ,Szkole podstawowejNr1 na wysypisku śmieci musiały być chyba inne powody a nie pracownicy i nie posądzaj tak chyba że przez ciebie zwolniono tak któregoś z dyrektorów.
> > > Do "czytelniczki forum "
> > > Bardzo proszę czytać ze zrozumieniem, w swojej wypowiedzi odnoszę się do osoby Pana Wiesława, a nie innych wymienionych dyrektorów.Audyt był pokłosiem działań niektórych pracowników i to tyle i aż tyle .Pan Wiesław broni swojej dobrej reputacji w Sądzie, gdzie pdbyły się już dwie rozprawy , i nie zdziwiłbym się , gdyby Burmistrz musiał kupić kosz kwiatów na przyjęcie nowego , starego pracownika, w osobie Pana Wiesława.Wieść niesie , że wszystko idzie w tym kierunku.Jeżeli audyt zostanie obalony, to co , napiszesz prośbę do Burmistrza o zwolnienie audytora?.Z reguły tak bywa, że jeżeli coś się robi pod zamówienie , to popełnia się błędy.I to prawdopodobnie się potwierdza w tych rozprawach .Poczekamy, a Sąd to roztrzygnie .
> >
> >
> > Nadal utrzymujesz ze winę ponoszą pracownicy tzn.oni nababrali w papierach u księgowej jak pisano już na tym forum itd.sąd rozstrzygnie ale wcale nie musi tutaj wrócić jest coś takiego brak zaufania do pracownika prawda.Nie rozpisuję się bo szkoda czasu i mogą paść ciekawe słowa a wielu wie jaki jest pan Wiesłam i nie wybielaj go. Pozdrawiam
>
> Nie przeczę ze instruktor jest złym fachowcem ale jak słyszałyśmy że żeby udzielił informacji to trzeba u niego brać dodatkowe godziny i za nie płacić w trakcie jego godzin pracy nie że on bierze może źle to nazwałam
> poprzednio za co zwracam honor.

Tobie, czytelniczko forum, to instruktor od języka polskiego, bardziej by się przydał. Z trudem można domyślić się o co chodzi w twoich wypowiedziach.

autor: kaowiec, dodał 2017-12-29 10:56komentuj

.... bo gdzie chodzi o kasę tam język polski zawodzi -:)

przejdź do strony: 1 2 3 4 5


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.