: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
hala
362017-11-30 18:18

przejdź do strony: 1 2 3 4

autor: Podatnik, dodał 2017-11-27 21:01komentuj

> O 18:17, dnia 2017-11-27 gość napisał(-a):
> Szanowni forumowicze, ja uważam,że zawsze nalezy rozmawiać, może czasami i ostro ale rozmawiać. W tej dyskusji pewnie kazdy ma jakieś argumenty. Dla mnie sprawa jest jasna i oczywista. Zestawianie przeciw sobie albo budowa mostu albo hala jest bez sensu i nieuzasadnione. Powinno się robić i to i to zwłaszcza , że budowa mostu jest zadaniem marszałka, a hali burmistrza. Jeżeli jest trudna sytuacja z kasą nalezy ograniczyć te wydatki, które moga poczekać , choćby chodniczki, ścieżki na cmentarzu , drogi, pomniki, komputery itp. To po prostu się uda i uwaga do wszystkich wyłączcie chociaż na chwilę politykę, ona zabija zdrowy rozum. Jeszcze do tych ekonomistów, którzy próbują liczyć koszty utrzymania,m myśląc, w ten sposób najpierw należałoby skasować MOPS, zgasić prąd w latarniach, nie sprzątać , nie kosić itd. Owszem należy dołożyć wszelkich starań aby te koszty były najmniejsze, ale nie oszukujmy się na tym biznesie raczej się nie zarobi, ale zysk społeczny też gdzieś jest, trudno go wyliczyć , ale jest.
Niech każdy wypowiada się za siebie.Ja np.płacąc podatki i to nie małe,wręcz uważam zbyt duże chciałbym w pierwszej kolejności np.w zimie mieć odśnieżoną drogę,chodnik,dobrą drogę do pracy,do garażu. Zagwarantowane chodniki aby Panie nie łamały obcasów,utrzymaną na przyzwoitym poziomie zieleń.Po prostu aby życie codzienne było łatwiejsze.A dopiero w drugie kolejności stawiałbym na luksus.Dobry gospodarz zapewne sobie poradzi.

autor: Andrzej, dodał 2017-11-27 21:21komentuj

zastanawiam się, o jakie garaże między Chilmanowicza, a Sikorskiego chodzi? Może o Wyszyńskiego?
Kawałek jest zrobiony i można go zobaczyć. Z kostki jest pasek na długości, o szerokości... 4 czy może 6 kostek.

Deszczówka leci równo na cały teren i garaże, z czego:
- chyba z 40 garaży garaży jest własnością prywatną na terenie (ziemi) miasta,
- kilka nowych jest na ziemi dzierżawionej od miasta wg cen przetargowych,
- chyba 4 czy 6 jest prywatnych i na gruncie kupionym od miasta, który kończy się 1-2 metry od garażu.

A cena? nie wierzę w taką kasę. Zamiast pisać można ZOBACZYĆ i położoną już kostkę i zwiezione materiały. 500 tys., przy pracach wykonanych przez pracowników w ramach robót interwencyjnych i takiej ilości materiałów???

autor: czty, dodał 2017-11-27 21:32komentuj

> O 21:21, dnia 2017-11-27 Andrzej napisał(-a):
> zastanawiam się, o jakie garaże między Chilmanowicza, a Sikorskiego chodzi? Może o Wyszyńskiego?
> Kawałek jest zrobiony i można go zobaczyć. Z kostki jest pasek na długości, o szerokości... 4 czy może 6 kostek.
>
> Deszczówka leci równo na cały teren i garaże, z czego:
> - chyba z 40 garaży garaży jest własnością prywatną na terenie (ziemi) miasta,
> - kilka nowych jest na ziemi dzierżawionej od miasta wg cen przetargowych,
> - chyba 4 czy 6 jest prywatnych i na gruncie kupionym od miasta, który kończy się 1-2 metry od garażu.
>
> A cena? nie wierzę w taką kasę. Zamiast pisać można ZOBACZYĆ i położoną już kostkę i zwiezione materiały. 500 tys., przy pracach wykonanych przez pracowników w ramach robót interwencyjnych i takiej ilości materiałów???

Czy ty jeteś debilem? On o niebie ty o chlebie, co za matoł!

autor: Andrzej, dodał 2017-11-27 22:03komentuj

odniosłem się do wpisu:
> O 20:04, dnia 2017-11-27 Tomasz napisał(-a):
>
> Radny Kapuściński z SLD, kolega Burmistrza z tego ugrupowania, chwali się że załatwił 500 tyś na odwodnienie i położenie kostki brukowej z dojazdem do prywatnych garaży między osiedlami Sikorskiego i Chilmanowicza, może tutaj wstrzymać inwestycje i pieniądze przekierować na hale ?

niech będzie, że to nie na temat.

autor: vivo, dodał 2017-11-27 22:15komentuj

A skąd ta pewność że będzie drożej

autor: Z Wyszyńskiego, dodał 2017-11-27 23:46komentuj

> O 20:04, dnia 2017-11-27 Tomasz napisał(-a):
>
> Radny Kapuściński z SLD, kolega Burmistrza z tego ugrupowania, chwali się że załatwił 500 tyś na odwodnienie i położenie kostki brukowej z dojazdem do prywatnych garaży między osiedlami Sikorskiego i Chilmanowicza, może tutaj wstrzymać inwestycje i pieniądze przekierować na hale ? Pan Kapuściński jest f-szem SG , z tego co wiem to nigdy nie był i raczej nie będzie w SLD , funkcjonariusze czy żołnierze nie mogę być w żadnych partiach politycznych. Pierwsze słyszę o takiej kwocie, tomasz co ty konfabulujesz?

autor: vivo, dodał 2017-11-30 18:18komentuj

Na dzisiejszej sesji Radni przyjęli znaczną większością głosów uchwałę o dofinansowanie kosztów budowy hali widowiskowo sportowej o 3 mln zł

przejdź do strony: 1 2 3 4


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.