: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Zasłużona emerytura
12017-11-05 23:54

autor: obywatel, dodał 2017-11-05 23:29komentuj

Jak podały nasze media na zasłużoną emeryturę po 3 latach pracy w urzędzie powiatowym, odszedł główny specjalista ds. geodezji; Krzysztof Nałęcz, były Burmistrz Bartoszyc. Życzymy mu zdrowia i realizacji pasji w nowych okolicznościach.
Nie zauważyłem przedstawiciela rady miasta, który by uczestniczył w tej uroczystości,trochę szkoda bo wypadało by.

autor: hmm, dodał 2017-11-05 23:54komentuj

> O 23:29, dnia 2017-11-05 obywatel napisał(-a):
> Jak podały nasze media na zasłużoną emeryturę po 3 latach pracy w urzędzie powiatowym, odszedł główny specjalista ds. geodezji; Krzysztof Nałęcz, były Burmistrz Bartoszyc. Życzymy mu zdrowia i realizacji pasji w nowych okolicznościach.
> Nie zauważyłem przedstawiciela rady miasta, który by uczestniczył w tej uroczystości,trochę szkoda bo wypadało by.
A burmistrz był z kwiatami.


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.