: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
kolejny skandaliczny nr Gońca Bartoszyckiego
622017-11-08 17:17

przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7

autor: Andus, dodał 2017-11-08 11:21komentuj

> Co ma wspólnego Cittaslow z kampanią wyborczą radnych z klubu PO,coś mi tu nie pasuje.

Nie pisałem o tekście z Zabłocką w roli głównej tylko o tekstach podsumowujących trzy lata pracy poszczególnych samorządów.

autor: Andus, dodał 2017-11-08 11:27komentuj

> Cittaslow płaci za reklamę w gońcu. Ze składek, które płacą samorządy. To jest bezpłatne. Proszę napisać zatem ile to bezpłatne kosztowało?

Nie wiem ile. Może trzeba zadzwonić do redakcji i panią od reklam zapytać ile kosztuje pół strony, czy cała strona. Kiedyś reklamę zamawiałem i pół strony to było coś około 350-400 złotych. Składki samorządy z sieci i tak płacą i tak, bo takie są warunki przynależności do sieci. Stowarzyszenie postanowiło promować samorządy za kasę to niech postanawia. Ich sprawa. W tej sytuacji brak materiału z miasta jest nienormalne, bo i tak miasto składki płaci. Zresztą zgodnie ze statutem stowarzyszenia składki mają właśnie iść na promocję wszelaką.

autor: poinformowana, dodał 2017-11-08 17:17komentuj

> O 11:27, dnia 2017-11-08 Andus napisał(-a):
> > Cittaslow płaci za reklamę w gońcu. Ze składek, które płacą samorządy. To jest bezpłatne. Proszę napisać zatem ile to bezpłatne kosztowało?
>
> Nie wiem ile. Może trzeba zadzwonić do redakcji i panią od reklam zapytać ile kosztuje pół strony, czy cała strona. Kiedyś reklamę zamawiałem i pół strony to było coś około 350-400 złotych. Składki samorządy z sieci i tak płacą i tak, bo takie są warunki przynależności do sieci. Stowarzyszenie postanowiło promować samorządy za kasę to niech postanawia. Ich sprawa. W tej sytuacji brak materiału z miasta jest nienormalne, bo i tak miasto składki płaci. Zresztą zgodnie ze statutem stowarzyszenia składki mają właśnie iść na promocję wszelaką.
Nie było to płacone z Citaslow. Pytanie czy gońcowi w ogóle powinno są płacić. Nie chcą pisać o mieści za darmo, to ich nie czytam.

przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.