: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
Drobne ogłoszenia
472018-02-11 17:27

przejdź do strony: 1 2 3 4 5

autor: autor, dodał 2018-02-09 22:49komentuj

> O 19:34, dnia 2018-02-09 abonenta napisał(-a):
> > Ubaw po pachi. Popatrz sobie w umowę za co płacisz abonament, jest tam coś o opłacie za stronę? Nie. Więc nie za Twoje. Koniec tematu.
> A składka członkowska na co jest?

Składka członkowska, to składka za bycie członkiem Stowarzyszenia TVK Bart-Sat. Nie za to, że stowarzyszenie to posiada lub nie posiada strony www.

autor: abonent, dodał 2018-02-10 08:04komentuj

Stowarzyszenie otrzymuje składki i wydaje je zgodnie ze swoim statutem. Utrzymuje się ze składek, czyli wszystkie wydatki są z kieszeni członków. Musi dbac o przychody, więc pojawia się pytanie, czy płatne ogłoszenia, które są tylko w TVK i mają od ponad trzech mies. jedno pole "ekspozycji" są w tej samej cenie co te, które w pakiecie były umieszczanie też na stronie?
A Admin = Prezes po zobaczeniu, że obiecał na formu stronę na koniec styczna i sprawdzeniu daty w kalendarzu zabrał zabawki i poszedł do domu (z tego wątku forum).
Pełny profesjonalizm.

autor: Jerzy, dodał 2018-02-10 10:57komentuj

> O 08:04, dnia 2018-02-10 abonent napisał(-a):
> Stowarzyszenie otrzymuje składki i wydaje je zgodnie ze swoim statutem. Utrzymuje się ze składek, czyli wszystkie wydatki są z kieszeni członków. Musi dbac o przychody, więc pojawia się pytanie, czy płatne ogłoszenia, które są tylko w TVK i mają od ponad trzech mies. jedno pole "ekspozycji" są w tej samej cenie co te, które w pakiecie były umieszczanie też na stronie?
> A Admin = Prezes po zobaczeniu, że obiecał na formu stronę na koniec styczna i sprawdzeniu daty w kalendarzu zabrał zabawki i poszedł do domu (z tego wątku forum).
> Pełny profesjonalizm.

Abonencie jestem. Ale powiedziałem wszystko co miałem do powiedzenia tutaj. Dziękuję że tak bardzo dbasz o rozwój stowarzyszenia. Tacy ludzie są bardzo cenni. Chcesz porozmawiać? Zobaczyć umowę? A może podyskutować na inne tematy Zapraszam do siebie. W przyszłym tygodniu jestem codziennie w godz. 8-18.

autor: Mandarynka, dodał 2018-02-11 10:42komentuj

> O 08:04, dnia 2018-02-10 abonent napisał(-a):
> Stowarzyszenie otrzymuje składki i wydaje je zgodnie ze swoim statutem. Utrzymuje się ze składek, czyli wszystkie wydatki są z kieszeni członków. Musi dbac o przychody, więc pojawia się pytanie, czy płatne ogłoszenia, które są tylko w TVK i mają od ponad trzech mies. jedno pole "ekspozycji" są w tej samej cenie co te, które w pakiecie były umieszczanie też na stronie?
> A Admin = Prezes po zobaczeniu, że obiecał na formu stronę na koniec styczna i sprawdzeniu daty w kalendarzu zabrał zabawki i poszedł do domu (z tego wątku forum).
> Pełny profesjonalizm.

Na Twoje IP powinny zostać ogłoszenia w ogóle zablokowane na zawsze :-)

autor: Mandarynka, dodał 2018-02-11 10:44komentuj

> O 10:42, dnia 2018-02-11 Mandarynka napisał(-a):
> > O 08:04, dnia 2018-02-10 abonent napisał(-a):
> > Stowarzyszenie otrzymuje składki i wydaje je zgodnie ze swoim statutem. Utrzymuje się ze składek, czyli wszystkie wydatki są z kieszeni członków. Musi dbac o przychody, więc pojawia się pytanie, czy płatne ogłoszenia, które są tylko w TVK i mają od ponad trzech mies. jedno pole "ekspozycji" są w tej samej cenie co te, które w pakiecie były umieszczanie też na stronie?
> > A Admin = Prezes po zobaczeniu, że obiecał na formu stronę na koniec styczna i sprawdzeniu daty w kalendarzu zabrał zabawki i poszedł do domu (z tego wątku forum).
> > Pełny profesjonalizm.
>
> Na Twoje IP powinny zostać ogłoszenia w ogóle zablokowane na zawsze :-)

Tak w ogóle to ogłoszenia jak i filmy powinny być zablokowane na adres IP, tak, aby dostęp mieli tylko użytkownicy TVK Bart-Sat.

autor: ..., dodał 2018-02-11 11:40komentuj

> O 10:44, dnia 2018-02-11 Mandarynka napisał(-a):
> > O 10:42, dnia 2018-02-11 Mandarynka napisał(-a):
> > > O 08:04, dnia 2018-02-10 abonent napisał(-a):
> > > Stowarzyszenie otrzymuje składki i wydaje je zgodnie ze swoim statutem. Utrzymuje się ze składek, czyli wszystkie wydatki są z kieszeni członków. Musi dbac o przychody, więc pojawia się pytanie, czy płatne ogłoszenia, które są tylko w TVK i mają od ponad trzech mies. jedno pole "ekspozycji" są w tej samej cenie co te, które w pakiecie były umieszczanie też na stronie?
> > > A Admin = Prezes po zobaczeniu, że obiecał na formu stronę na koniec styczna i sprawdzeniu daty w kalendarzu zabrał zabawki i poszedł do domu (z tego wątku forum).
> > > Pełny profesjonalizm.
> >
> > Na Twoje IP powinny zostać ogłoszenia w ogóle zablokowane na zawsze :-)
>
> Tak w ogóle to ogłoszenia jak i filmy powinny być zablokowane na adres IP, tak, aby dostęp mieli tylko użytkownicy TVK Bart-Sat.
Piszesz głupoty a ludzie którzy są za granicą to co?

autor: Mandarynka, dodał 2018-02-11 15:49komentuj

> O 11:40, dnia 2018-02-11 ... napisał(-a):
> > O 10:44, dnia 2018-02-11 Mandarynka napisał(-a):
> > > O 10:42, dnia 2018-02-11 Mandarynka napisał(-a):
> > > > O 08:04, dnia 2018-02-10 abonent napisał(-a):
> > > > Stowarzyszenie otrzymuje składki i wydaje je zgodnie ze swoim statutem. Utrzymuje się ze składek, czyli wszystkie wydatki są z kieszeni członków. Musi dbac o przychody, więc pojawia się pytanie, czy płatne ogłoszenia, które są tylko w TVK i mają od ponad trzech mies. jedno pole "ekspozycji" są w tej samej cenie co te, które w pakiecie były umieszczanie też na stronie?
> > > > A Admin = Prezes po zobaczeniu, że obiecał na formu stronę na koniec styczna i sprawdzeniu daty w kalendarzu zabrał zabawki i poszedł do domu (z tego wątku forum).
> > > > Pełny profesjonalizm.
> > >
> > > Na Twoje IP powinny zostać ogłoszenia w ogóle zablokowane na zawsze :-)
> >
> > Tak w ogóle to ogłoszenia jak i filmy powinny być zablokowane na adres IP, tak, aby dostęp mieli tylko użytkownicy TVK Bart-Sat.
> Piszesz głupoty a ludzie którzy są za granicą to co?

Nie martw się o nich. Jest strona bartoszyce.wm.pl i to im wystarczy. Ogłoszenia lokalne nie są im potrzebne, a filmy z Bart-Satu są wg mnie wyłącznie dla członków tego stowarzyszenia. Dlaczego vectrowcy lub bartnetowcy mają z tego korzystać?

autor: Jerzy, dodał 2018-02-11 17:27komentuj

> O 15:49, dnia 2018-02-11 Mandarynka napisał(-a):
> > O 11:40, dnia 2018-02-11 ... napisał(-a):

> > > Tak w ogóle to ogłoszenia jak i filmy powinny być zablokowane na adres IP, tak, aby dostęp mieli tylko użytkownicy TVK Bart-Sat.
> > Piszesz głupoty a ludzie którzy są za granicą to co?
>
> Nie martw się o nich. Jest strona bartoszyce.wm.pl i to im wystarczy. Ogłoszenia lokalne nie są im potrzebne, a filmy z Bart-Satu są wg mnie wyłącznie dla członków tego stowarzyszenia. Dlaczego vectrowcy lub bartnetowcy mają z tego korzystać?

I taki jest mniej więcej zamysł, by do pełnych treści bezpłatnie mieli dostęp abonenci Bartsatu (posiadający internet), reszta będzie mogła mieć dostęp za drobną odpłatnością.

przejdź do strony: 1 2 3 4 5


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.