: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :: statystyka forum :

postówmodyfikacja
dobra zmiana
682017-11-03 06:11

przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7

autor: vytyc, dodał 2017-10-30 18:30komentuj

> O 20:38, dnia 2017-10-29 dyskutant napisał(-a):
> > O 17:12, dnia 2017-10-15 Ranczo napisał(-a):
> > Treść serialu Ranczo: Często krytykuje się ten serial za brnięcie w coraz większy absurd i postępujące oderwanie od rzeczywistości. Moim zdaniem taka przesada nie stanowi wcale jego wady. O ile na początku można się było spodziewać zwykłej historyjki o wiejskiej społeczności, teraz okazuje się, że chodziło o przedstawienie kondycji Polaków ostatniego ćwierćwiecza w postaci wielkiej metafory. Na szczególną uwagę zasługuje postać Wójta i jego metamorfoza. Czy zostanie Prezydentem? Czemu nie?
>
> No i został przecież prezydentem. W Ranczo nie jet wcale takie absurdalne i nie ma w nim aż takich absurdów jakie można spotkać na przykład w polskim sądownictwie, co dobitnie widać gdy na przykład sędziowie sędzinę "osądzają" - http://pamietnikwindykatora.pl/2016/12/29/sedzia-poswiadcza-nieprawde/ Sporo też jest celowo absurdalnych wyroków i uzasadnień we sprawach pomiędzy zwykłymi obywatelami z których jeden ma tzw. "dobrego" pełnomocnika (czyt. znającego sędziów).
>
> Niestety, w metamorfozę sędziów nie ma co wierzyć, potrzebna zmiana systemu i wprowadzenie ław przysięgłych wzorem z z USA.

A skąd ci przygłupie do pustego łba przyszedł taki idiotyczny pomysł, że ktokolwiek chce wprowadzić do polskiego sądownictwa taką szopkę jaką znasz zapewne z amerykańskich filmów, i która nazywa się "ławą przysięgłych"? JPRDL że też takim deklom chce się wypełzać spod kamieni i tworzyć takie bełkoty.
Jedź debilu do Stanów, i traf do sądu, dopiero zobaczysz co tam potrafi robić kasa i dobry papuga. A znajomości wśród sędziów to podstawa wszelkich ugód. System sądowniczy w USA to jeden z bardziej skorumpowanych i paranoicznych systemów prawnych spośród cywilizowanych państw wywodzących się ze świata łacińskiego.

autor: kaowiec, dodał 2017-10-31 12:38komentuj

... mówiąc krótko DOBRA ZMIANA ugrzęzła -:) i zanim się wygrzebie albo i nie to odbędą się wybory -:) i znowu ruszy festiwal OBIECANEK / mostu na razie nie widać / prawdopodobnie obiecujacy nałożą na haczyk budowę promu -:)

autor: dyslutant, dodał 2017-10-31 14:04komentuj

> O 18:30, dnia 2017-10-30 vytyc napisał(-a):
> > O 20:38, dnia 2017-10-29 dyskutant napisał(-a):
> > > O 17:12, dnia 2017-10-15 Ranczo napisał(-a):
> > > Treść serialu Ranczo: Często krytykuje się ten serial za brnięcie w coraz większy absurd i postępujące oderwanie od rzeczywistości. Moim zdaniem taka przesada nie stanowi wcale jego wady. O ile na początku można się było spodziewać zwykłej historyjki o wiejskiej społeczności, teraz okazuje się, że chodziło o przedstawienie kondycji Polaków ostatniego ćwierćwiecza w postaci wielkiej metafory. Na szczególną uwagę zasługuje postać Wójta i jego metamorfoza. Czy zostanie Prezydentem? Czemu nie?
> >
> > No i został przecież prezydentem. W Ranczo nie jet wcale takie absurdalne i nie ma w nim aż takich absurdów jakie można spotkać na przykład w polskim sądownictwie, co dobitnie widać gdy na przykład sędziowie sędzinę "osądzają" - http://pamietnikwindykatora.pl/2016/12/29/sedzia-poswiadcza-nieprawde/ Sporo też jest celowo absurdalnych wyroków i uzasadnień we sprawach pomiędzy zwykłymi obywatelami z których jeden ma tzw. "dobrego" pełnomocnika (czyt. znającego sędziów).
> >
> > Niestety, w metamorfozę sędziów nie ma co wierzyć, potrzebna zmiana systemu i wprowadzenie ław przysięgłych wzorem z z USA.
>
> A skąd ci przygłupie do pustego łba przyszedł taki idiotyczny pomysł, że ktokolwiek chce wprowadzić do polskiego sądownictwa taką szopkę jaką znasz zapewne z amerykańskich filmów, i która nazywa się "ławą przysięgłych"? JPRDL że też takim deklom chce się wypełzać spod kamieni i tworzyć takie bełkoty.
> Jedź debilu do Stanów, i traf do sądu, dopiero zobaczysz co tam potrafi robić kasa i dobry papuga. A znajomości wśród sędziów to podstawa wszelkich ugód. System sądowniczy w USA to jeden z bardziej skorumpowanych i paranoicznych systemów prawnych spośród cywilizowanych państw wywodzących się ze świata łacińskiego.

Nie będę się zniżał do Twojego poziomu i odpowiadał Ci z obelgami. To Ty jak widac, nie orientujesz się zupełnie w tym, jak działa tamtejszy system czyli Common Law i bazujesz na filmach. To przysięgli orzekają o winie czy niewinności a w cywilnych sprawa o racji. Sędzia i adwokat nie ma tu nic do powiedzenia. Mylisz ugodę do której potrzeb zgody obu stron, z procesem, sądowym tyle w temacie.

autor: dyskutant, dodał 2017-10-31 14:15komentuj

P.S. Jak mam niepodważalne dowody braku winy / zasadności roszczenia, to nie zawieram ugody człowieku tylko jest proces przed sądem. I mimo tego można w Polsce przegrać właśnie w wyniku korupcji adwokacko - sędziowskiej, bo orzeka skorumpowany zasiedziały na stołu sędzia znający się z adwokatem. W USA natomiast przychodzą jednorazowo wylosowani ludzie i zgodnie stwierdzają, że 2x2=4 a nie ż e5 jak to potrafią stwierdzić polscy sędziowie. Dociera to do Ciebie?

W USA krytyka sądownictwa jest minimalna a w Polsce? Koniec.

autor: FIAT, dodał 2017-11-02 16:30komentuj


Dobra zmiana. Państwo teoretyczne, miasto teoretyczne. 2,5 godziny trzeba stracić, żeby przejechać ul. Bema, bo jakiś pijany robol w pijanym widzie postanowił zablokować główną ulicę. Jest w tym mieście jakiś burmistrz, jakaś policja, jakaś władza? Czy tu rządzi pijany robol, który bez żadnej odpowiedzialności może sparaliżować całe miasto?

autor: Leming, dodał 2017-11-02 16:37komentuj

> O 16:30, dnia 2017-11-02 FIAT napisał(-a):
>
> Dobra zmiana. Państwo teoretyczne, miasto teoretyczne. 2,5 godziny trzeba stracić, żeby przejechać ul. Bema, bo jakiś pijany robol w pijanym widzie postanowił zablokować główną ulicę. Jest w tym mieście jakiś burmistrz, jakaś policja, jakaś władza? Czy tu rządzi pijany robol, który bez żadnej odpowiedzialności może sparaliżować całe miasto?
Jest tu jakiś radny powiatu dobra zmiana pis czy gorszy sort
A moze WP stanie na moscie i wskaze nam kierunek

autor: pijany robol, dodał 2017-11-02 17:13komentuj

> O 16:30, dnia 2017-11-02 FIAT napisał(-a):
>
> Dobra zmiana. Państwo teoretyczne, miasto teoretyczne. 2,5 godziny trzeba stracić, żeby przejechać ul. Bema, bo jakiś pijany robol w pijanym widzie postanowił zablokować główną ulicę. Jest w tym mieście jakiś burmistrz, jakaś policja, jakaś władza? Czy tu rządzi pijany robol, który bez żadnej odpowiedzialności może sparaliżować całe miasto?
Dzwoń do dróg krajowych i tam wylewaj żale. Tu se możesz. Adresaci nie trafieni.

autor: do dysglutanta., dodał 2017-11-02 20:09komentuj

> O 14:15, dnia 2017-10-31 dyskutant napisał(-a):
> P.S. Jak mam niepodważalne dowody braku winy / zasadności roszczenia, to nie zawieram ugody człowieku tylko jest proces przed sądem. I mimo tego można w Polsce przegrać właśnie w wyniku korupcji adwokacko - sędziowskiej, bo orzeka skorumpowany zasiedziały na stołu sędzia znający się z adwokatem. W USA natomiast przychodzą jednorazowo wylosowani ludzie i zgodnie stwierdzają, że 2x2=4 a nie ż e5 jak to potrafią stwierdzić polscy sędziowie. Dociera to do Ciebie?
>
> W USA krytyka sądownictwa jest minimalna a w Polsce? Koniec.
Jedź do Stanów i rób odczyty na ten temat. Zostaniesz najsłynniejszym stand uperem. Dociera do ciebie?

autor: klient, dodał 2017-11-03 06:11komentuj

Dobra zmiana: nareszcie skończy się proceder okradania Polaków w sklepach, tu nie doważy, tam zawyży. Sklepowa w kajdankach, za niedoważenie towaru. Rewelacja. Taką pokazówkę już dawno należało uczynić. Złodziejki w sklepach to proceder trwający od lat.

przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 7


"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w dyskusji na forum Telewizji "Bart-Sat", zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.